Artık kendini toplamanın vaktidir dediğiniz zamanlar...

Yeşil gözlü, varlığını belli eden kadınları ayrı bir noktaya koyduğumuz şu günlerde, hareketli günlerimi özlediğimin iyice farkına varmış bulunuyorum.

Kendinizi saldığınız, iyice bireysel yaşama döndüğünüz zamanlarda, toplanmanın vaktidir dediğiniz durumlar nelerdir?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Pijamalarımı çoraplarımın içine sokuşturup pencereden geleni gideni izlemeye başladıysam, bir paket olan sigarayı iki ya da daha çoğuna çıkarttıysam, kahvenin kıvamını koyulttukça koyultuyorsam, bir öğün yemek yemeye başladıysam, mama önlüğü kıvamındaki siyah uzun hırkayı da üzerime geçirdiysem toparlanmanın vakti gelmiştir.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• gece yatmaz gündüz kalkmaz gibi olduysam, kilo aldığımda diyete başlamaya karar verdiysem o gün sonuna kadar aç aç gezip sonra dayanamayıp hunharca yemeklere saldırdıysam ve sonra isyan etmeye başladıysam,gereksiz şeyleri kafama takıp ağlıyorsam kendimi toplamanın silkelenmenin zamanı gelmiştir ama durum hep aynı malesef :(

0|0
    0|0
    • Hacı sen naptın öyle, sabah sabah tüm enerjimi aldın :(

• Bıyıklarımı almam gerektiği zamanlar .. 3 günde bir toplarım kendilerini hatta bu toplama durumu hiç bitmez.Rahat vermiyorlar ki depresyona girelim fghjk

Gün olur ki bir günde 3-5 defa toplarsın falan.

0|0
    0|0
  • stajdaki devamsızlık hakkımı sonuna kadar kullanıp günleri telefonda oyun oynayıp internette cirit atarak bitirmeye başladığım zamanlar diyorum onu ama mesele o gücü toparlayabilmek, o dalı bulabilmek ve tutunabilmek.

o değil sana yeşil gözlü, varlığını belli eden kadınları ayrı bir noktaya koyduran neden nedir acep?

0|0
    0|0
    • Zihnimde bir labirent var. Kadınlarla nokta koyup gireceğim yeni yeri ayarlıyorum.

• sana yol gösterici olarak kadınları seçersen burnun .oktan kurtulmaz :) yeşil gözlü, varlığını belli eden bir kadın olarak konuşuyorum.

• Labirentten çıkmıyorum. Zihinde labirentin çıkışı olmaz.

Yeşil gözlü varlığını belli eden kadın. Gözlerinden saygılar.

• Tamda bu sabah işte..Artık şu hasta halinden çıksan bütün gün uyumasan,yaşlı dedeler gibi takır takır öksürmesen de normal insan gibi yaşasan dedim kendime.İnsan 2 aydır hasta olur mu yahu sıkıldım kendimden..

0|0
    0|0
    • Açıktan sağlık okumak belki bir nebze işe yarar.

Bknz: Fikriyattan yoksun tavsiye vermek dfssdf

• Tekrar okumak mı benim gibi garfielda verilecek son tavsiye olmalı :)

• Derste uyursun, güzel olur bence sdfsd

• o hallerimi çok seviyorum ben ama.

çaresiz umutsuz beklentisiz

ölümüne dibe vurmak

müzik kahve ve lapa lapa kar varsa

mutlulukta düzende gelmesin .

0|0
    0|0
  • hep dedim ama yapmadım bişey. şu zamanlarda da diyorum aynen ayrıntıya katılıyorum ama yine durduğum yerdeyim.

0|0
    0|0
  • ayrılıklar yaşadığım vakitler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kitap,televizyon,internet,pc...gibi ihtiyaçlardan uzak durarak sadece kafa dengi arkadaşlarla gezip tozma, dönem içi bunu çok diyorum.Ama nankör bir olay.Çok gezersin sıkılırsın yalnızlığınla,kitabınla,müziğinle kalmak istersin sonra da en çok o sıkar eskiye dönmek istersin

Bazen kültür çok sıkıcı :/

1|0
    1|0
    • Hafızım arada farklı kültürel geziler iyi gelebilir. Andrea gelmiyorsa, Veronica'yı ziyaret etmek iyi gelebilir. :)

• Asıl siyaset bizde dönüyor, farkında değiller sdfsdf

• dffdsfsdgdha

• İYi bir tekme yedikten ve dibe tam vurduğumda.Çünkü o zaman ayaklarım tabana değiyor ve kuvvet alıp fırlıyorum :)

0|0
    0|0
    • Hayatın çemberine 360 derece smacı yapıştırıcan hacı sdfsds

• 0|0
    0|0
  • benim için hayat yarın başlıyor hocam :) yarın bir kıza açılma mevzusu var :) bakalım cevabı ne olucak .

0|0
    0|0
    • Hocam açılma. Saçından çek, yapış dudaklarına.

Sen ki kızgınalevsin. Büyük düşün.

Yükleniyor...