Kitap almak istiyorum carsamba günü bir kaçtane alacagım

Ve bana okumalısın muhakkak dediğiniz kitap var mı

Kitabın içinde kaybolmak istiyorum sayflar beni benden alsın istiyorum hayallerimde canlansın istiyorum

Pek okumayı sevmem de sarmalı sarmalamılıyım var mı öneriniz?

0|0
13|16

En İyi Erkek Görüşü

• O zaman ilk kitabın kesinlikle zülfü livanelinin kardeşimin hikayesi adlı aşk romanı olmalı.

Sakin bir balıkçı köyünde genç bir kadının cinayete kurban gitmesiyle başlar her şey. Dünyadan elini eteğini çekmiş emekli inşaat mühendisiyle genç, güzel ve meraklı gazeteci kızın tanışmasına da bu cinayet vesile olur. Kurguyla gerçeğin karıştığı, duyguların en karanlık, en kuytu bölgelerine girildiği hikâye, daha doğrusu hikâye içinde hikâye de böylece başlar. Modern bir Binbir Gece Masalının kapıları aralanır. Ancak bu kez Şehrazad erkektir.

Kardeşimin Hikâyesi aşkın mutlulukta ulaşılacak son nokta olduğuna inananları bir kez daha düşünmeye davet eden, aşka, aşkın karmaşıklığına ve tehlikelerine dair nefes kesen bir roman. Her sayfada yeni bir gerçekliği keşfedecek, kuşku ile kesinliğin sınırlarında dolaşacaksınız.

Mantıksız gibi geliyor ama o sabah uyandığımda tuhaf bir haber alacağımı biliyordum. Karadenizin lacivert dalgalarıyla baş başa kalmış olan bu ıssız köyde geçen her gün birbirinin aynısı olduğu için burada insanların heyecanla konuşacağı olaylara pek sık rastlanmazdı. O günün de ötekiler gibi sessizce akıp gitmesi gerekirdi ama galiba başka şeyler olacaktı. O mahmur sabah saatlerinde bir cinayet haberi alacağımı bilmiyordum elbette ama bir haber gelecekti. Daha yataktan çıkmamıştım, gözlerim kapalıydı, arkalarında fosforlu çizgiler bırakarak yıldırım hızıyla hareket eden mor tavşanları izliyordum.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 1 tane al , hangi tür seviyorsan söyle satan adamlara sorma o kadar okumuş olsalardı orada kitap satmazlardı.

Okuyanların yorumlarını takip et.

1|0
    0|0
  • ne tur bırsey arıyorsunuz?

1|0
    0|0
  • Tavsiyem aslında herkese :

link Cibran%2FHalilCibranErmis.pdf

Ufak bir kitap cepten okursun veya tablette.

1|0
    0|0
  • sarmalı sarmalamılı ne ?

1|1
    0|0
  • Olasılıksız güzel bir kitaptı piyasada bulunur mu bılmem ama okumadıysan okumanı tavsıye ederım dsd

1|0
    0|0
  • Yatmadan önce 100 fırça darbesini okumalısın şiddetle tavsiye ediyorum

1|0
    0|0
  • en son okuduğum kitap metal fırtına serisiydi (arkadaş zoruyla) pek beğenmem kitapları, çok öngörülebilir mantıkla yazılıyor her biri -_- nereden geldi bu kitap merakı ? :D

1|0
    0|0
  • gabriel garcia marquez kırmızı pazartesi can yayınları 10 numara kitap.

1|0
    0|0
  • Anormaller

Piyon

Metro 2033

1|0
    0|0
  • benim okuduklarımı biliyosun ne öneriyim bilemedim :D

0|0
    0|0
  • sendeki fantazide fenaymış:)

1 tane al bir oku sonra git bir daha al oku

1|0
    0|0
  • aklından bir sayı tut

uçurtma avcısı

beyaz diş

1|0
    0|0
  • Stephen King-O

0|1
    0|0
  • Parfümün Dansı senle beni anlatıyor kesin oku onu

Sen Kudra ol ben Alobar olayım <999

cayırt

0|0
    0|0
  • Metal fırtınayı bulursan al.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• link daha sabah bu sayfada görmüştüm yardımcı olur sanırım seç beğen al :)

1|0
    0|0
  • senden önce ben

mart menekşeleri

böğürtlen kışı

güneş demirel katran karası

1|0
    0|0
  • valla ben kahraman tazeoglu bukreyi okuyorum ayrica s.g ask kaderi tadinca okuyorum ikisideguzel.. ahmet batman soguk kahveydi galiba bide o var..

1|0
    0|0
  • sabahattin ali - kürk mantolu madonna.

franz kafka - milena'ya mektuplar.

tarık tufan - ve sen kuş olur gidersin.

1|0
    0|0
  • Senden önce ben , mükemmel bir kitap kitabı okuyup bitireli aylar oldu ama ismini bile duyunca hala etkisinde olduğumu fark ediyorum kesinlikle okumalısın

1|0
    0|0
  • Et n’oublie pas d’être heureux

Turkçe versiyonu var midir bilmem ama bugun basladim. Ilk 50 sayfayi bitirdim bile. "Ve mutlu olmayi unutma" diye aratabilirsin yazarida Christophe Andre

1|0
    0|0
  • Bin muhteşem güneş ya da Kürk mantolu madonna.

1|0
    0|0
    • sırf konuşacak konumuz olsun diye okumuştum, kafama takmadım konusunu anafikrini vs ^_^ sen pek beğenmemişsin anlaşılan

• sevmiyorsan bu dediklerini yapacak kitabı zor bulursun. klasiklerden ziyade çok satanlara bak bence.

1|0
    0|0
  • uçurtma avcısı, bin muhteşem güneş, kassandra damgası

1|0
    0|0
  • Abi sen git direkt Grinin 50 Tonunu al begenmezsen ıbnyım D:

1|0
    1|0
  • bunu biz sana söyleyemeyiz sevdiğin türde gidip senin araştırman gerekiyor

1|0
    0|1
  • Canan tan-iz