Galatasaray´ı 2. Devre Nasıl Buluyorsunuz?

Özellikle Melo ve Sneijder önderdiğinde 2. yarıda bambaşka bir takım olmuş Galatasaray oynadığı 3 haftada 9 gol atarken kalesinde hiç gol görmemiş Mancini takımı ağırlığını hissettirmeye başladımı artık?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray bir Avrupa takımı Takım gün geçtikçe daha iyi olacak. İki haftalık sonuç normal daha da iyi olabilirdi. Burak Yılmaz gollerini atsa idi. Yeni transferler takıma daha tam uyum sağlamadı. Galatasaray'ı birinci devre yabancı kısıtlaması engelledi. Şimdi yerli oyuncular alındı. Ersun Yenalın takımları her zaman ikinci devrede formdan düşüyor. Bundan sonra iş değişti.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Çok iyi ve çok hırslıyız eskişehir maacında stadtaydım böyle bir hırs görmedim. Her an her saniye baskı yaptık ve 3-0 olmasına ragmen futbolcular resmen tekmeye kafa attı. Tıpkı Bursaspor macındaki gibi. Keske haftaya fb ile oynasaydık bu moralle onları her yerde yenerdik ki yenicezde zaten !

0|0
    0|0
  • cimbom çok iyi allahıma binlerce şükürler olsun..

Melo ya it köpek dienler şimdi melo gibi liberomuz olsun başka bişey istemeyiz diyolar yazık gerçekten

Bu arada Melo dünyanın en iyi ön liberosu seçiliyor aklınıza yazın bunu :)

Fenerliler ciddi bir şekilde korkmalılar bence aslan evinde çok korkutucu ;)

1|0
    0|0
  • 2.devredeki oyun Galatasarayın kültürünü amacını yansıtan oyun şeklidir Galatasaray her maçta oynaması gereken futbolu oynuyor şaşırmıyorum çünkü öyle olması gerekiyor

0|0
    0|0
  • Ben deplasman maçı bekliyorum ama şuanlık iyi mancinide artık zart zurt değiştirmekten vazgeçti bu taktik tuttu gibi gider böyle.Maç seçiyor diyorlardı ama gslilere bence zemin seçiyorlar.Gelen gençleri sal çamurda bile yener...

1|1
    0|0
  • bence devre arasında transferleri çok isabetliydi..

0|0
    0|0
  • süper lige fazla gs avrupa takımı hedefleri büyük

1|1
    0|0
  • tarafsız konuşacağım, 2 haftada attığınız gollerin çoğu ballı goller, ancak bu attığınızı değiştirmez.

gol yememeniz ise çok daha önemli olan nokta...

başarılı buluyorum ama şampiyon bence tamamen nokta transferler yapan Beşiktaş olabilir...

0|0
    1|0
  • Kıçım gibi, Chelsea 6 tane atacak

0|0
    1|1
  • Galatasaray Çabuk havaya giren bir takım R. Dilmen Demiş :D E Haklı Adamlar hemen Havaya girdiler.. iyi Gidiyorlar..

0|0
    0|0
  • abi çok iyi oynuyolar ya iyiki gs liyim ama yinede en büyük adssssss

1|1
    0|0
  • iyi gidiyo tabi sonunda nazar değmesse fbliler hocaya filan gidebilir nazar değmesi için

1|1
    0|0
  • Süper olmus böyle, devam etsin takım =)

1|0
    0|0
  • Böyle istekli oynasınlar canımı yesinler.

1|0
    0|0
  • Galatasaray çakar ;)

1|0
    0|0
  • Allahım cok güzel gidiyoruz Umarım devam eder

0|0
    0|0
  • he

cayırt

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Eğer Mancini Melo'yu kendi mevkisinde oynatmasaydı Sneijder'i de serbest bırakmasaydı e bir de kaliteli transferler yapmasaydı şu an daha da kötü olabilirdik Fatih Terim döneminde çok kırılgan bir defansımız vardı Terim'in gazıyla 2 yıl üst üste şampiyon olduk fakat şimdi artık başımızda iyi bir taktisyen ve işleyen bir taktiğimiz var helal olsun takımıma

0|0
    0|0
  • 1 Kaç hafta önce saç baş yolduran takım şimdi göklere çıkarılıyor,inişli çıkışlı buluyorum.Bu yüzden güven vermiyor.

0|0
    0|0
  • Böyle oynasınlar Şampiyon olamasalar da canları sağolsun ama hep böyle oynasınlar.

Hele ki Bursaspor maçındaki o Metin Oktay ruhu ve motivasyonu bu takıma her maç için gerekli.

0|0
    0|0
  • maşallah Galatasarayıma

1|0
    0|0
  • İyiyiz iyi. Böyle devam edeceğiz.

2|0
    0|0
Yükleniyor...