En yakın arkadaşınız eski sevgilinizin yeni sevgilisi olsa nasıl bir tepki verirdiniz?

böyle bir durum yaşadınız mı başınıza geldiyse ne yaptınız?

0|0
54

En İyi Erkek Görüşü

• İlginç peki o bahsettiğiniz arkadaşınızın yerinde siz olsanız tepkiler size gelse yorumlarınızdaki gibi o zaman nasıl bir ruh haliniz ve cevabınız olur bunuda düşünerek yorum eklerseniz daha yapıcı olur ne oldum değil ne olucam denmeli.

Ben olsam eski sevgilim kötü biri değilse hayata bakış açılarımız huy ve kişiliğimiz vb. uyuşmadığı için güzellikle ayrıldıysak helalleşerek o zaman yeni sevgilisi hakkında uyarırım ona birbirlerine uyuşamıyacağı tarafları varsa şikayet anlamında değil yapıcı olmak adına eğer arkadaşım olan kişide iyi bir insansa o zaman kızmanın anlamı yok ama sevgili iken arayı açmak olumsuz tavsiyelerde bulunmak vb. hareketlerden sonra ve ayrıldıktan kısa süre sonra onla sevgili olduysa o zaman sebebini sorarım mantıklı doyurucu ve doğruluk payı bir cevabı olmassa söylenilecek tepkimi verir ve muhattap olmam tabi eski sevgilimide uyarırım insanlık görevi olarak sonrası ona kalmış banane dersek olmaz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• klasik rutin günlük hayatta çok rastlanan bir karaktersizlik ne olsun iletişim çağı veya insanların cevresı artık genişliyor ve insanların sevgilileri akrabalarımız yakınlarımız eski sevgililerimiz olabılıyor

bana sorucak olursan benı hiç çıktığım olmadı bunun için hiç çaba sarfedmiyorum.

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşım değilde arkadaşlarım hep eski sevgilimle çıktı birşey de demedim. umrumda değiller ki..

0|0
    0|0
  • yüzüne tükürürdüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İhanetten başka bir şey değil...Eski sevgilimi zaten ayrılınca silerim ama en yakın arkadaşımı da o an silerim.

0|0
    0|0
  • bilmece gibi soru.valla kötü kızardım ama arkadasıma.bana ihanet etmiş sayılırdı

0|0
    0|0
  • tepkim direk artığımla doymaya çalışana afiyet olsun demek olur ve en yakın arkdşm da demem o kişiye

0|0
    1|0
  • o ne be yaprak dökümü gibi :))

0|0
    0|0
  • Yaşatmam hayatlarına sokarım ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...