Zina yapıyor sonrada '' Allah korusun '' diyor.

buna akıl sır erdiren var mmı ? evli bir arkdşımın evli bir adamla ilişkisi var . üstelik adam kocasının eniştesi. yani ablasının kocası. yani arkdaşımın görümcesinin kocasıyla ilişkisi var . her ne kadar yapma etme vazgec desemde sevdiğini söylüyor. ozman kandırmyacaksın kimseyi. kaderimde bu varmıs diyorum. olamaz böyle birşey. Allah insanların kaderine nefret ettiği suçu niye yazsın. ha tamam yazabilir ama tercih senin elindedir. yoluna böyle birşey çıkar seçimini sen yaparsın. imtihan dünyası.

ona duyulursa sonun harab olur dedim bana yanıtı

Allah korusun olup elini tahtaya vurdu..

Ne düşünüyorsunuz Allah doğru yoldan ayırmasın.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir iş yapıp Allah korusun demek saçma olmuş birazcık :)

Resulullah (s.a.a) şöyle buyurmuştur: “Yabancı erkeğin gözünü dolduran (kendisini ona gösteren) evli kadın, aziz ve celil olan Allah’ın şiddetli gazabına uğrar. Zira böyle olduğu takdirde, Allah bütün amellerini batıl eder. Eğer kocasına hıyanet ederse Allah’a onu kabirde azap ettikten sonra cehennem ateşinde yakması bir haktır.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Öncelikle sevebilir başkasını evlide olsa ama bu ona evliyken zina etme eşini ama ruhsal ama psikolojik ama cinsel vb. örnekleme olarak yazıyorum y.anlaşılmasın zina etme hakkı vermez o zaman boşanırsın eşinden oda boşanır eşinden o zaman evlenirsiniz aynısı eşi tarafından kendine yapılsa kabul edermi ne zamana kadar Allah korusun deyip devam edecek aldatmaya. hem karnım doysun hem pastam dursun...

0|0
    0|0
  • Amin berbat durum

0|0
    1|0
  • amin yaşasın zalimler için cehennem :) kendi tercihini yapabilir ablasınn kocası seviyorsa o da seviorsa ikisi ayrılsnlar evlensinler o zaman sevdiğını alamıorsan aldığını seveceksin öyle diiil mi

0|0
    0|0
  • :D Bizim millet kader olayını çok yanlış anlaşmış hanım ablam. Benimde etrafımda seninkine benzer şeyler var. Ustam mesela karısını 3 karıyla aldatıyo cocugu var bide karısına acıyorum ya.

0|0
    0|0
  • Allah islah etsin böyle iş mi olur Adaletini .. dünya senin bunları görünce soğuyorum

Allah büyük eden bulur diye bir olay var

0|0
    0|0
  • Zina edip koşa koşa gusül abdesti alma peşinde olanlar var. :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne pislik insanlar var bu ne ya. Boşver milletin pis günahını alma üzerine ne bok yerse yesin o arkadaşın ama sende uzak dur derim yani arkadaşın neyse sende o'sundur sonuçta.

0|0
    0|0
Yükleniyor...