Ne olacak bu fenerbahçenin değill fenerbahçelilerin hali:P

fenerbahçe enson 3.5 atıyordu adamlar haklıymış :) ne olacak bu fenerbahçenin değill fenerbahçelilerin hali:P

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Hakemler sayesinde maç kazanırken yaptıkları bir şey yok yılların penaltı vermez denilen adamı Yunus Yıldırım penaltıyı görmeyince suç oluyor kusura bakmasınlar ama bu adam G.Birliği maçımızda Drogba'yı o kadar dövmelerine rağmen rakip takımın oyuncularına bir sarı bile göstermeyen hakem değil miydi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• 2 Hafta önce 15 puan farkla şampiyon oluyorlardı hatta Arenaya şampiyon olarak geleceklerdi şimdi ise ağlamaya başladılar yok bizi durdurmaya çalışıyorlarda filanda filan nedense 2 hafta önce bütün hakemler süperdi Demirören çok iyi bir adamdı ama şimdi işler değişmiş Fenerbahçe taraftarı 180 derece dönen bir taraftar kitlesine sahip

1|0
    0|4
    • Bugün haklılar ama hakem mafetti Fenerbahçe'yi.

• Uzatmalarda kazandıklarını söylüyorsan sadece Erciyes maçında fazla uzatıldı o sayede kazandılar o kadar maç Galatasaray'da kazandı hakem sayesinde. Bence dünkü pozisyon penaltı değil ayrıca.

• Fenerbahçe'liler nasıl çok erken şampiyonluk havasına girdilerse şu anda Galatasaray'lılarda çok erken havaya giriyorlar daha çok maç var şampiyon ilan etmek çok yanlış.

0|0
    0|0
    • Dünde bizim penaltı+ rakibe kırmızı kart verilmedi ayrıca ilk yarıda Fenerbahçenin hakemlerle nasıl maç kazandığınıda biliyoruz

• Öyle tabi , %100 penaltıyı vermemek egemene kırmızı kart tamamen doğru kararlardı.sizde orda burada şike şike deyin. asıl şikeciler kendilerini belli ediyor.

0|0
    0|0
  • kardesim ben bu senenin degerini biliyorum hem stadda hemde kongrede son senem bu inanıyorum ŞAMPİYON FENER ayrıca 3.5 atmıyoruz siz gs li dostlarım boyle seyler cıkarıyorsunuz :)

0|0
    0|0
    • onlar inançlıydılar onlar çok inanıyorlardı onlar öyle inanmışlardıki ve onlar fenerbahçelydiler uzyalı gören masum köylü gibi masumdular :P

• güzel demissin :)ancak sezon sonuna sakla boyle cümleleri :)

• suçu hakeme atarlar şimdi kesin yani fb stratejisi bu

0|0
    0|0
  • Puan farkı 1 Şampiyon GALATASARAY

youtube.com/watch?v=QP0mE8F3fvg

0|0
    0|0
Yükleniyor...