Rıdvan Dilmen'in bu sözünü hatırlamak ister misiniz?

link

Arkadaşlar bundan sonra puan farkı 1-2 diye gider biz kesinlikle lider olacağız inşallah bileğimizin hakkıyla

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeilier başlamışlar yok Webo ve Emenike sakattı yok hakem penaltımızı vermediler falan bu 2 oyuncuyu toplasanız Drogba´nın bir bacağı etmez gelmişler burada ağlıyorlar 2 hafta önce Sonunda Yine bize kazanacağız dediğimde bütün Fenerliler bana gülüyordu bu daha başlangıç sezon sonu göreceğiz

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 16

• Fenerbahçeyi durdurma yolları:

1-Sakatla

2-Penaltısını verme

3-10 kişi bırak

Hepsi yetmezse tekrar şikeyi gündeme getir

Rıdvan Dilmen: O Kale arkası hakemine bir daha kale arkası hakemligi vermesinler

AHMET ÇAKAR :Allah kahretsın Turk Futbolundan son derece RAHATSIZIM..Baronlar ıstedı tetıkcıler vurdu CINAYETI GORDUM..

TURK FUTBOLUNDA 9 SUBAT OPERASYONU 17.45 ıtıbarı ıle bıtmıstır

Rıdvan Dilmen: "Kalecinin parmaklarıyla çeldiği pozisyonu görenler, penaltıyı göremedi."

galatasarayi sampiyon yapma timi goreve baslamistir...

Turkiyede Futbol Fenerbahceye karsi oynanan oyundur bosuna demiyoruz...!

ŞAMPİYONLUĞUNUZ HAYIRLI OLSUN GALATASARAYLILAR BU HAKEMLER SİZİN YANINIZDA BİZİM KARŞIMIZDA OLDUĞU SÜRECE SİZİ ŞAMPİYON YAPANA KADAR UĞRAŞACAKLAR

LANET OLSUN BÖYLE HAKEMLERE BÖYLE LİGE

1|4
    1|3
    • ilk yarı hakemler sayesinde aldığınız maçlara ne demeli meirelesin eli volkanın bacak kırma hareketleri egemnın top yerine adama dalmaları caner ve emrenin çirkef ve isyan hareketleri rakip takımın verilmeyen penaltıları bunlar noldu çok değil sezon başında olan şeyler ozman neden bunlardan bahsetmıyodun ? tabi 3,5 olunca yok hakemler böyle yok şöyle büyüyün lan biraz delikanlı olun azıcık maç sizin hakkınızdı sivas aldı maçı helal olsun diyin.

• Kasımpaşa maçı çok önemli Fenerbahçenin.

1|0
    0|0
  • birileri yusuf yusuf mu olmaya başladı sesler duymaya başladım kadıköyden :)) şöyle yussuufff yussuufff :)))))

1|0
    0|0
  • buyuk konusmayi cok seviyolar.ama ins evimizde yenip sampiyon olacaz.sampiyonlar ligindede en az yari final oynasak super olur

1|0
    0|0
  • :)

Taraftar olma ya bu kadar

Biraz da Fenerli gözü ile bak

Çok fanatiksin arkadaş

1|0
    0|0
  • Sonra diyo ki bugün ben objektif yorumcuyum. Sieee :D

1|0
    0|0
  • duy fenerbahçe eski oyuncun rıdvan sana ne diyor :D

1|0
    0|0
  • böyle top oynayalım da gerisi önemli değil.

zaten şampiyon biz olacağız. 4 yıldızı takacağız!

1|0
    0|0
  • dünkü hakem ile bugün ki hakemi düşünerek evet puan farkını kapatırsınız diyorum.

1|0
    0|0
  • haftaya sakatlı oyuncularımız oyuna dahil oluyor yeniden açılacak merak etme bir arada gs fb yi yakalayabilir ama sonrasında fb yeniden ileri gidecektir

0|0
    1|0
  • Havaya girdin mi çakar sana Gaassaray sdlkfsdkf

1|0
    0|0
  • Fenere yol gözüktü

1|0
    0|0
  • dfsasdfasfsda bazen bu adamı severim :D

1|0
    0|0
  • Umutlanmayınnnn ...

0|0
    1|0
  • Puan farkı 1 Şampiyon GALATASARAY

youtube.com/watch?v=QP0mE8F3fvg

1|0
    0|1
  • ilkide yenildik yoksa siz derdinizki aziz yıldırım sivasa şike yapmaya gitti.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• fenerbahçe şampiyon demişti 2 hafta önce bu gün ise sus pus

1|0
    0|0
Yükleniyor...