Kapat

LİG YENİDEN BAŞLADIMI SİZCEDE?

Geçen haftada sölemiştim FB puan kaybvederde GS kazanırsa lig yeniden başlar diye ölede oldu BJK de var onlarda kazanırsa lig iyice kızışıcak sizcede lig yenidenmi başladı?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerin balonu patladı artık ilk yarı Şans+hakem yardımı+son dakika golleriyle liderliği aldılar bizde Mancini´nin takıma adaptasyonu ve Muslera ve Sneijder´in sakatlığı derken çok yıprandık ama artık Galatasaray gerçek gücünü göstermeye başladı Mayıs ayında yine zaferleri biz kutlayacağız

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır daha değil. 4 puan fark kapanırsa o zaman yeniden başlar inşallahda kapanıcak

0|1
    0|0
    • bizim nelerle ugrastımızı herkes gordu haftaya oyuncularımız geri donuyor gerekirse kadıköy de hakemlerle oynarız :)

• şimdi lige heyecan geldi

0|1
    0|0
  • Bence de yeniden başladı ama bir güneş gibi doğan GALATASARAYDIR

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmamak lazım henüz.

0|0
    0|0
    • Büyük konuşmuyorum GS şampiyon olcakta demiyorum olma ihtimali var diyorum BJK gibi..

Erkekler Ne Diyor 9

• Fenerbahçeyi durdurma yolları:

1-Sakatla

2-Penaltısını verme

3-10 kişi bırak

Hepsi yetmezse tekrar şikeyi gündeme getir

Rıdvan Dilmen: O Kale arkası hakemine bir daha kale arkası hakemligi vermesinler

AHMET ÇAKAR :Allah kahretsın Turk Futbolundan son derece RAHATSIZIM..Baronlar ıstedı tetıkcıler vurdu CINAYETI GORDUM..

TURK FUTBOLUNDA 9 SUBAT OPERASYONU 17.45 ıtıbarı ıle bıtmıstır

Rıdvan Dilmen: "Kalecinin parmaklarıyla çeldiği pozisyonu görenler, penaltıyı göremedi."

galatasarayi sampiyon yapma timi goreve baslamistir...

Turkiyede Futbol Fenerbahceye karsi oynanan oyundur bosuna demiyoruz...!

ŞAMPİYONLUĞUNUZ HAYIRLI OLSUN GALATASARAYLILAR BU HAKEMLER SİZİN YANINIZDA BİZİM KARŞIMIZDA OLDUĞU SÜRECE SİZİ ŞAMPİYON YAPANA KADAR UĞRAŞACAKLAR

LANET OLSUN BÖYLE HAKEMLERE BÖYLE LİGE

0|0
    0|2
  • Bjk için Kasımpaşa ve Bursa maçı önemli kaldı ki birde sahamıza gelecekler. Fenerbahçe'nin hala avantajı var. Bu avantaj sadece farktan kaynaklanıyor Trabzon,Beşiktaş ve bize gelecekler hepside deplasman. Galatasaray ise evinde derbileri dışarda çokda zorlamayacak rakiplerle oynayacak. Sivas hariç ama Sivas maçı ligin sonlarına doğru olduğu için -ŞL'den filan eleniriz- o maçtada zorlanmayız...

0|1
    0|0
  • mayıslar bizimdir 4. yıldızımızı takacağız saldır Galatasaray <3

0|2
    0|0
  • Lig tekrar heycanlandı :) FB nin işi zor arenada GS yi yenemezse FB için iş biter.Bu sezon GS şampiyon olcak gibi :)

0|2
    0|0
  • Mayıs korkusu saldı dört bir yanı ecelin geliyor Feneer

0|1
    0|0
  • biz ezer geçeriz.

0|0
    0|0
  • Puan farkı 1 Şampiyon GALATASARAY

youtube.com/watch?v=QP0mE8F3fvg

0|1
    0|0
  • hayır şampiyon fener bosuna umutlanıyorlar :)

0|0
    1|2
    • Belli olmaz uşak :) 3 puanlık sistemde herşey olabilir

• kim şampiyon olursa olsun kutlamayı zaten hep fb yapıyor Türkiyede :) yine erken bir kutlama

• karadenizli bu arada link hakem verme penaltıyı verme demesi iste biz bu yuzden agresifiz haksızlıklar yetmiyor

• Fenerin son kaybıydı. daha da ki eger bu mactaki gibi hakem etkisi olmazsa şampiyon da olacak ikinci kim onu tartışmalısınız

0|1
    0|3
    • Son kaybıydı? Daha takımlar çok puan kaybeder tabiki FB de oşampiyon olabilirki hala avantajlı..

• Dünkü Burağın pozizyonundaki penaltı ve kırmızı nolcak? Aynı itirazı burak yapsa onada kırmızı olmalıydı egemenin itirazına kırmızı vermese ayıptı penaltıda haklısın ama dünde GS ye maç 1 0 ken verilmedi ya berabere bitse maç? Her takıma oluyo

• her takıma oluyor diye bir kaide mi var ya?

kime yapılırsa yapılsın haksız olan kimse onun karsısında olurum

egemenin faul bile yaptıgı belirsiz. dikkat et iyi izle ve orada sadece faul calarsın. faul ise tabi.

kart gostermezsin.

o itiraza da sarıyı verirsin.

kırmızıyı vermezsin.

burak haksızdı demek ki itiraz bile etmedi di mi? izlemedim macı. haksızsa zaten üstüne yürümez. neden yürüsün?

her takıma oluyor diye kestirip atarsan kalite düşer ki zaten düşük

Yükleniyor...