İyi akşamlar herkes baksın fikirleriniz çok önemli gerçekten.

Arkadaşlar üzerinde çalıştığım saçma olabilir ama bir konu var.İnsanların yalan söylediklerini nasıl anlarız ? Araştırıyorumda pek çok sonuç elde ettim.Şimdi sizlere de birşeyler soracağım.3 soru.Dürüstce olumlu veya olumsuz olduğu konusunda yorumlarınızı belirtin.

1-En uzun boylu arkadaşınız kim ? Düşünün...

Sakince düşünün.

2-Suyun içinde sesiniz nasıl çıkar ?

Düşünmeye devam ve son soru ;

3-Buz gibi küvetin içinde buz gibi suyun içine girdğinizi hayal edin.

Bu üç soruya cevap verdikten sonra içlerinden bir tanesini düşünün ve ben gözlerine bakarak hangisini düşündüğünü anlayacağım diyorum.Eğer gözler tekrar düşünürken SOL ÜSTE DOĞRU KAYIYORSA 1.SORU , SAĞ VEYA SOL ORTADAYSA 2.SORU VE AŞAĞIYA DOĞRU BAKIYORSA 3.SORUYU düşünüyorsunuz demektir ?

Görüşünüzü belirtirseniz sevinirim , bunu ben uydurmadım sadece sizler denerseniz kaç kişide olumlu sonuç alındığını merak ediyorum :)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• 3. yü düşündüm sağa baktım olmadı ama yalan konusunda yalan söyleyen insanın göz bebekleri büyüyormuş bide gözlerini kaçırır genelde :)

0|1
    0|0
    • Teşekkürler bakalım ilerki araştırmalarımda ne olacak , bu konuya çok merak sardım acıkcası :)

• saçma değil kolay gelsin farklı konularda bilgi sahibi olmak iyiydir insan psikolojisini araştırıyorsun bir nevi :))

• bende olmadı

0|1
    0|0
    • Vallahi hepsi tam tutar mı bilemem de 1.soru konusunda 100 de 90ı yukarıya bakıyor , yani o kanıtlanmış bir tez sanırım :)

• meşgulüm canım yaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Imm yanlış tespit demiyorum ama bende olmadı.

0|1
    0|0
  • üçüncü soruyu düşündüm yinedei sağ ortaya baktım gerçi hep sağ ortaya bakarım da

0|1
    0|0
Yükleniyor...