Odamda yaşıyorum orayı nasıl yaşam alanı yapabilirim?

odamda nasıl değişiklikler yaparsam daha eğlenceli olabilir. örn:yatağı cam kenarına çekip gece dışarıyı izliyemek vs.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• odana salıncak as sıkıldıkta sallanırsın:P ben cok isterdim salıncak olmasını

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çarşafları birbiine bağla oda camından sark, adrenalin olur.

3|0
    0|0
  • Özledim odamda tek kalmayı kardeşim sağolsun :D Duvarlarına posterler asabilirsin özellikle tavana asmanı tavsiye ederim sevdiklerini falan gece yatarken onları görmüş olursun ^^

1|0
    0|0
    • korkarım :D

• En sevdiğin insanlardan neden korkuyorsun :D Odamın tavanı eskiden ünlü Rock ve Metalcilerle doluydu büyük boy Zakk Wylde - Kirk - James tavan doluydu şimdi bembeyaz tavan iğrenç :D

• herkes odasında yaşıyo yahu orasını anlamadım :)

2|0
    0|0
  • yaşam alanı ha:) güzel tabir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bende odamda yaşamaya bayılıyorum sürekli fikirler ararım odama tablolar yaparım hoşuma gidiyo. kalpli ışıklar alıyorum. bende yatağımı cam kenarına aldım duvarlarımda fotoğraflar var. avize yap netten araştır iple yapılan çok güzel avizeler var bayılıyorum bir türlü yapamadım ben

1|0
    0|0
  • aynayi yatarken gorme , evet dedigin gibi yatagi camin oraya cek gece yildizlari veya yagmuru izle guzel oluyor, kucuk bir kisilik koltuklar olur ya oyle birsey al , televizyonda al kucuk birtane , bureaunda olsun ders calisitigin yere veya baska birsey boyle guzel olur

1|0
    0|0

• Yatagımı camın kenarına koydm tam karsısına bıraz yukarı boynumu agrıtmıcak sekılde tv 'mi koydum Altınada arada canım sıkıldıgında oynamak ıcın pota yerleştrdim.

yatagımın dıbınde komidinim var hemen. Armutumu koseye yerleştrdim tv yı gorebılcegım sekılde. Tavanımda parlayan yıldızlar var ve aralarında fotograflar gecelerı ızlemek eglencelı oluyor.

Bide kkucuk bı sınema ortamı olusturdum odamda. perdede oynatıyorum ıyı oluyor ses sıstemıyle.

1|0
    0|0
Yükleniyor...