Sevgilimin annesi ve babası vefat etti :(

arkadaşla ryardım edin lütfen napacağımı bilmiyorum. sevdiğimin annesi hastaydı yoğun bakıma kaldırıldı ve 5 günü sonunda hayatını kaynetti tam yoğun bakım önünde beklerken annesinin habeirni babasının haber almasıyla kendini astığını vefat ettiğini öğrendik iki acı haberi aynı anda yaşadık. ailevi nedenelrden dolayı gidmiyorum biraz tuhaflar. sevgilim gelme ben senin benim yanımda olduğunu biliyorum bunlar laf eder şimdi böyle bir günde kzın hayında diye.. çok üzüldü mahvoldu.. babasının astığı yere gidip gidip ağlıyormuş ben napıcam allah aşkına yardım edin...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• İşi zamana bırakın. Bunun ilacı zamandır. Sabırla beklemektir.

0|0
    0|0
    • perşembe günü oldu bunların tümü.. ogünden beri bu gün yeni sesini duydum iyim dedi merak etme ben seni arıycam dedi.. ama çok merak ediyorum ne halde nasıl hastalandımı

• Yok aradan bir müddet geçsin. Daha yeni olmuş olaylar bırak kafasını toparlasın az. O seni aramaya başladığı zaman sende ararsın.

• bakalım rabbim yardımcısı olsun .. ne konuşacağımı ne diyeceğimi bilmiyorum zaten.bu gün ardm bitanem napıyosun nasılsın deidm iyim sağol deid telefonu şarja koycam birşey diyomusun dedi.. bende bugün şansa bir arabada marketin önünd egördüm onu ve dedm ki telefonda allahın sevgiil kulymuşum gördüm de sensinide duydum. ben seni ararım kendine iy bak dedim ve kapadım

Erkekler Ne Diyor 4

• çok yedik sağol.

0|0
    0|0
    • yesende yemesende olan bu... böyle bişeyle dalga geçeçek halim yok

• Bütün bunlar oluyor ve bu siteye üye olup bunları anlatıyosun napayım diye.

0|0
    0|0
    • ne yapsam 4 duvar arasnda kalıp ailen görmesin diye bir pislik çıkmasın diye ağlamayı birlir misin gözlerin gece uyandığında açılmazsa şişini indirmenin ne olduğunu biliyor musun azcık destek almak istedim hepsi bu

• allah rahmet eğlesin

0|0
    0|0
  • ne olmuş benimde annem babam ben küçükken ölmüş evlatlık alınmışm onlarda öldü abaartmasın bukadar kimseye bağlanmamayı öğrensin

0|0
    0|0
    • allah rahmer eylesin..*kolay değil.. iki acı şeyi aynı anda duymak... evde tek başına kalmak kolay değil

• çok teşekkürler...

• rica ederim yaşamak ayrı bşey allah kmseye göstermesin

Kızlar Ne Diyor 1

• gerçekten çok zor bir durum Allah rahmet eylesin ve çokça sabır versin size. Şu an çok zor günler yaşıyodur muhtemelen. Fenalaşacak kadar kötü olursa acilde rahatlatıcı bir iğne yiyebilir ama daha dik durmaya çalışıyorsa ona yanında olduğunu ve sevildiğini hissettir, tüm bunları beraber aşıcaz de, çok fazla bunaltmadan tüm bunları yap bence yanında olmalısın bir şekilde ..

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun kardeşim.. çok zor gerçekten ne konuşacağımı bile bimiyorum telefonda nasılsın iyim diyor ihtiyacın var mıbişeye diyorum öyle kapatıyor.. konuşamıyorum bile nasıl ne diyeceğim çok zor ne konuşabilirim ki ne diyebilirm

• aynen çok zor bir dönem... canım ilgi göster ama bunaltma biraz üzüntüsünü yaşasın zamanla her şey düzeliyor emin ol :((

Yükleniyor...