En yakın arkadaşımdan güzel olduğumu söylüyorlar ama erkekler hep onunla ilgileniyor neden ?

diğer arkadaşlarım en yakın arkadaşımdan güzel olduğumu söylüyor ama bir yere gittiğimizde beğendiğim erkekler onunla ilgileniyor sürekli gittiğimiz kafe var oradaki 2 garsonda onunla ilgileniyor sinirimi bozan bu değil arkadaşımın bana hava atması o böyle davrandıkça kendimi çok çirkin hissediyorum ben pak makyaj yapmıyorum o hep makyaj yapar boyuda benden uzun ama benden daha güzel olduğunu düşünmüyorum kendimi artık hiç beğenmemeye başladım o 2 garsonda onunla ilgilenirken kendimi ezik gibi hissediyorum :( onunda mutlu olmasını istiyorum ama önceden böyle havalı değildi onun havasının altında eziliyorum :(

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• ona ilgi duymalarının sebebi bence makyaj vb. kendine baktığı için ben erkek istiyorum sinyal, veriyor görünüşü onun yanında sen daha soğuk kalıyor olabilirsin tabiiki ben sana makyaj yap demem senin gibi güzelinde kendisi gibi bir alıcısı vardır . sen garsonları istermiydin sevgili olmak o zaman nasıl rahat olcaktın bugün kime yavşadı canım takma sen kafana=)

0|0
    0|0
  • benim klasik düşüncem güzel kız boş kalmaz belkide onlarda öyle düşünüyordur. o yüzden senden uzak duruyorlardır şahsen ben güzel kızlardan uzak durarım illaki sevgilileri vardır :D

0|0
    0|0
  • fizik ön planda

0|0
    0|0
  • Sana moral vermek için öyle diyorlardır...

0|0
    0|0
  • görmeden bişe diyemem.

0|0
    0|0
  • arkadaşların seni avutmaya çalışıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence kiskaniyorsun

hersey fizikle degil canim

insanin karakterinede bakar

sen boyle kiskandikca mutlaka o yuz ifadenle belli ediyorsundur..

sen ondan guzel degilsin ne oldu..

Seni begenen boyle begenecek..

birde gercekten bazen fizik bile onemsiz

ben mesella bir yerdeydim benden cok daha cekici cok daha

guzel gercekten guzel bayanlar vardi..

Ama ben kiskanmadan samimi bir sekilde konusup,eglendim dans ettim

ordaki en yakisikli bana bakmisti.. butun gece

Yani bundan demek istiyorum ki TAKMA canim

0|0
    0|0
  • diğer arkadaşların moral olsun diye söylüyolardır. ya da kızın bir çekiciliği ışığı vardır baktırmayı biliyordur

0|0
    0|0
  • belki o garsonlara daha sıcak samimi davranıyordur ondan ona yaklaşıyolardır sana yaklaşamıyolardır

0|0
    0|0
  • Ya daha güzel olman konusunda yalan söylüyorlar; ya da arkadaşın senden daha sıcakkanlı, o yüzden onunla ilgileniyorlardır. Sana karşı kibirli olan birine de nasıl en yakın arkadaşım diyorsun, ilginç doğrusu.

0|0
    0|0
  • makyaj yaptıgı için o daha kolaydır diye düşünüp ona gidiyolar tabi o sana hava atıyosa bu konularda karşı karşıya geliyosanız arkadaşlığınız biraz şüpheli bence

0|0
    1|0
  • Canım gerçekten arkadaşın olduğuna emin misin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...