Annen çok hasta ama yıldönümünüz!! Çıkmaz :) Seçim sizin !!!

Anneniz gerçekten soğuk algınlığından ayağa kalkabilecek durumda değil ve evde tadilat var dışarı çıkabilme gibi bir durumunuz söz konusu değil... Evde kalıp annenize bakmalı ve işlere yardım etmelisiniz! Örnek bir evlat portresi altında çok büyük bir probleminiz var sevgilinizle tanışma yıldönümünüz... ?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• ornek evlatlik değil de, tanisma yildonumu cok cok da ucuk bir durum değil zaten, ayrica o annen, senin hastaliginda basinda bikmadan bekleyen insan. saygin sevgin varsa ona zaten kiyamazsin. ben olsam annemle kalirdim, sevgilime da aciklardim. aynisi sevgilimin basina gelse hatta ustune yardim gerekli mi diye de mutlaka sorardim, olur insanlik hali hastalik sonucta. eklemeden de gecemeyecegim, annesi hasta ve o durumdayken bir kadin beni secerse ayrilmayi bile dusunurum, nedeni de bu kadar vefasiz olan ileride aynisini bana da yapar dusuncesi olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eger eviniz müsaitse annen uyuduktan sonra evde 1 saatlik bir kutlama ve muthiş yemekler yapılabilir kötü birşey degil. Hatta gece annen uyuduktan soran sadece 30 dakikalıgına mahallenizin civarında turlayabilirsin

0|0
    0|0
  • hangi semtte oturduğunu bilmem ama en azından evin çok yakınında bir cafe falan vardır herhalde. orada sevgilinle buluşup 1 saat falan geçirebilirsin ondan sonra da eve dönersin bence bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Annem tercihim olur..Karşıdaki hastalıktan kendini değerli görüyorsa kendi kendine mum yakıp yemek yiyebilir..Afiyetolsun hem kendini hem yemeğini yesin

0|0
    0|0
  • Annem tabikide böyle annemi yanından asla ayrılmam

0|0
    0|0
  • ana gibi yar, bağdat gibi diyar olmaz... yeter mi?

0|0
    0|0
  • Konu Anne olunca hayat durur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bu bir çıkmaz değil bence tabiki kalıp anneme bakarım sevgilimlede yıldönümü kutlamamızı ertelerim bunu öyle mi yapsam böyle mi yapsam diye düşünmeye bile gerek yok karşımdaki insan da buna tepki gösterecek kadar anlayışsızsa yolları ayırırız

0|1
    0|0
  • üüf tanışma yıldönümüz mü ? tanışma yıldönümümz aklımda bile değil onunda değildir :D he tabi onun bana aşkını itiraf günü saatine kadar bilirim :p

tanıştığımızda birbirimize aşık olmadığımızdan o günü öyle çok önemsemem o yüzden evde kalır anneme bakarım. işlerden elimi uzak tutarım ama :D

0|0
    0|0
  • ben olsam evde kalıp işlere ve annememle ilgilenirdim

0|0
    0|0
  • vefalı bi evlat için önce anne ön planda gelir.sonra kutlarsınız yıldönümünüzü..

0|0
    0|0
  • tabikide annemin yanında olurum ve onuda yardım etmesi için çağırırım hem yanyana olmuş oluruz hemde annecimi yanlız bırakmamış olurum

0|0
    0|0
  • annemi seçerim onunla başka gün kutlarız

0|0
    0|0
  • buraya girip bunları yazıcağın vakti sevgilinle geçirebilirdin. :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...