Asabınız bozulduğunda küfüre başvurur musunuz?

Konuşmalarınızda ya da sinirleriniz bozulduğunda küfüre başvurur musunuz? Ve yahut argo içerikli konuşmalar yapar mısınız? Türklerin 3 lafının 2 si küfür içerikli. İçinizde beyefendi olup da küfürü ağzına almayan kesim var mı?

Güncellemeler:
İtiraf ediyorum benim namusuma laf söylenirse sövüyorum. Yani damarıma basılmadığı takdirde küfürü ağzıma almam ki zaten bayanlara yakışmıyor

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer çok sinirlenirsem ederim. Saten adam olana 1 kere söylenir. Laftanda anlamıyorsa elimde kalır. sevdiğim biriyse pek zarar vermem küfür ederim atar yaparım sonra özür diler saten :D

bu arada dudaklarına gıcık oldum lan :D hafiften şişiyormusun yoksa orjinal halimi ? :)

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• Küfürü bir tek sinirlıyken kullannirim..

Bayan arkadaslarımın yanında agzımı bozmamaya gayret ederim..

Erkek arkadaslarlayken damarıma basılırsa söverim..

1|1
    0|0
  • küfür kötü birşey

0|0
    0|0
  • Evet küfretmemeye özen gösteriyorum . Ağzımdan öyle saçma sapan kelimeler çıkmaz .

1|0
    0|0
  • Küfüre karşıyız

1|1
    0|1
  • Hemde nasıl...

0|0
    0|0
  • şu anna kadar sinirlendiğim için küfür ettiğimi adam gibi hatırlamıyorum birisi bana zarar verse dahi önce onu durduruyorum sonra yalnız başıma bir yerde gözlerimden yaş gelene kadar üzülüyorum bazen bazı arkadaşlar teselli vermek için geliyor o zaman daha kızyorum bir de gidin diyince gitmiyorlar ya sinir oluyorum=)

0|0
    0|0
    • Sen biraz dışa yansıt sinirini. Bu şekilde yıpranırsın hem ruhen hem bedenen.

• birisini üzdüm mü üzülüyorum o yüzden kendimi üzüyorum *2 yerine*1 zarar tavsiyen için teşekkürler=)

• ben pek trcih etmem ama insanı bazen hakikaten çileden çıkarıyorlar, ama haklısınız ağız alışkanlığı var çoğunda

0|0
    0|0
  • Salak aptal gevşek gibi bu seviyede küfür ederim ama o kelimelerden ibarette değildir. Gereken cevabı da veririm... Ana-avrat, bacı, bel altı küfür etmedim etmem de .

Bilgilendirme :

Argo küfür değildir kaba ifadeyle şifreli konuşma 3. kişilerin anlamayacağı kelimeler kullanılmasıdır.

Birçok kişi argolu konuşmayı küfür olarak algılıyor. Tamam bazıları argoyu küfür anlamı için de kullanabilir ama Argo kelime anlamı küfür değildir.

Bir de beyefendilik sadece küfürsüzlükten ibaret değildir.

0|0
    0|0
    • Örneğin nanay argoda yok anlamındadır . Ve yahut kes tıraşı gibi sözler. Küfür olmadığını biliyorum

• Yukarda yazdım ilgili yerden alıntı " Birçok kişi argolu konuşmayı küfür olarak algılıyor. Tamam bazıları argoyu küfür anlamı için de kullanabilir ama Argo kelime anlamı küfür değildir. "

Şimdi gördün mü :D .

• hımm şimdi jeton düştü :D Hayır ben o bir çok kişiden değilim .

• Asabım bozulsada bozulmasada sürekli küfür ederim. Küfür Sanattır :)

0|1
    0|0
    • hahaha hunharca güldüm :D

• Ha ama kızlara küfür etmem hiçbir şekilde. Kızların da abartmasına karşıyım.

Erkeklere iki lafımdan biri küfürdür.

• evet yaparım bilirsin...

0|0
    0|0
  • cansu küfür ruhun yelpazesidir serinletmek lazım ruhu da

0|1
    0|0
  • küfrederim argoda konuşurum benim için sorun teşkil etmiyor.

0|0
    2|0
  • Ben inanmıyorm ben hiç küfür etmem diyene.Millet olarak ağzımız çok bozuk.Kafamızı bozan ya da bozmayan her şeye küfür ederiz.Örnegin tuttuğu takmın golcüsü gol atsa bile ona küfür edebiliyoruz.

0|0
    0|0
  • kızlar daha fazla ediyor

0|2
    0|0
  • kufur guzeldir

0|0
    0|0
  • Küfür gibi günler yaşıyoruz 3 de 2 az düşer bazen ^^

0|0
    0|0
  • Giderek terbiyesizleşiyorsan, hayatın ne mal olduğunu anlıyorsun demektir.

0|0
    0|1
  • kişisel görüşüm türk erkekleri ne kadar beyefendiyse türk kadınlarıda o denli hanımefendi

0|0
    0|0
  • Ederim :))))

0|0
    0|1
  • Hayir etmem oyunda falan chattan yazarm ama sesli solemem

0|0
    0|1
  • Sinirlendigimde susarim ve çok dolaşırim sokak sokak gezerim

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Küfür edilmesinden nefret ediyorum. Sinirlendiğimde de asla kullanmam. Yanımda kullanan kişide olamaz olursa bana saygı duymadığını düşünürüm.

1|0
    0|0
  • Çoğu zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...