Ben bir erkeğim ona göre yorum yapın arkadaşlar

öncelikle meraba ben bir erkeğim kuzenimden yazıyorum benm 4 yıl çıktığım kız arkadaşım vardı benden ayrıldı dayanamadım 1 hafta sonra aradım haklı olmama rağmen ben özür diledim yalvardım kabul etmedi saatlerce aradım mesaj attım nuh dedi peygamber demedi ikinci gün bana bir şeysordu ogün baya bir kavga ettik bana en yakın arkadaşın ayarlasana onun kadar olamadın işimle dalga geçti onurumu çok kırdı sonra dayanamadım hakaretler yağdırdık birbirimize iki gün sonra ben ona çıktığım biri olduğını söyledim ama hayatımda kimse yoktu sadece twpkisini merak ettim sessiz kaldı hiç tepki göstermedi 2 ay oldu dönmedi aramadı sormadı dayanamadım hal hatır bahanesiyle ben aradm beni arama sevgilini ara rahatsız oluyorum diyip kapattı yüzüme 2 günde bir aryrm ama bana cevap vermiyor sizce beni sevyor mu yoksa bitirdimi napmaya çalışıyor

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• sevmiyor

bitirmiş

durup durup araman saçma olmuş

ya yalan söylemeyin ya da söylediğiniz yalana göre davranın bari

ayrıca saygı yokmuş seninle dalga geçmiş bir birinize o kadar hakaret etmişsiniz

sonra seviyorum demenin manası yok

bu ilişkiden bir cacık olmaz gizli unut ve yoluna devam et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• keşke biraz sabredseydinde onun sana dönmesini bekleseydin . kızlar şöyledir haklı olsanda olmasanda gene sen haksız çıkıyorsun ve yinede sen özür diliyosun . ben bile anlamadım gitti bu kızları anasını satim ya :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kendi ellerinle mahvetmişsin. O kız senin işinle niye dalga geçiyor hem. o seninle dalga geçerken sana, arkadaşını ayarlasana dediğinde sen susup hiç bişey demeseydin emin ol şimdi yalvaran oydu. sende aramayı kes bence.

0|0
    0|0
  • Onurunu kırması çok saçma ne gerek var. Eğer 4 yıllık bir ilişkiyi bu kadar çabuk bitirebiliyorsa birşeyler vardır bence. Bana en yakın arkadaşını ayarla falan demesi ne yapmaya çalışıyor yani bu kıskansın dıye bıle denılmeyecek bırsey. Bence zamana bırak arama sorma ama dönersede sana ondan hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • sevmiyor,bitirmş

0|1
    0|0
  • bıtırmıs bence

0|0
    0|0
  • keşke bekleseydin o sana dönerdi

0|0
    0|0
    • dönmez çok gururlu

• bilirim o gururu... ama bekleseydin bir süre mutluymuş gibi yaşasaydın o sana geri dönerdi .. şimdi dahada mahfetmişsiniz bence hayatına bak artk unut demiyorum kolay kolay unutulmaz ama yoluna bakmayı dene derim hatta direk uygula..

• İlişkiniz bitmiş zaten kız en başta 4 yıllık ilişkisini gözünü kırpmadan bitirmiş senin 2 gün sonra başka biri olduğunu söylemen de onun gözünde seni daha da düşürmüş. Yoluna devam et ve artık arayı sorma tamam aşkta gurur olmaz ama bu kadar da gurursuz olunmaz. Kendini daha fazla kızın gözünde küçük düşürme ona kendini hiç hatırlatma bırak o seni hatırlasın 4 yıl az değil eğer sevdiyse mutlaka bir gün geri gelir

0|0
    0|0
  • kz btirmiş. keşke svglm var demesydn

0|0
    0|0
    • olmadığını söylesem bir şey değişir mi acaba

• şuan sölesen yalan sölüosn bu kdar zman nerdeydn der

Yükleniyor...