Regl Dönemi İçin Yardım Edin Kızlar

kızlar, önümüzdeki haftasonu arkadaşlarla havuza gidelim diye ayarladık baya önceden meğer önümüzdeki haftasonu da benim adet günümmüş. Geciktirmem lazım. anneme danıştım 1 tatlı kaşığı tarçın yersem birkaç gün erteleyebileceğimi söyledi. ama ne zaman yiyeceğimi bilmiyorum netten araştırdım zamanla alakalı birşey yazılmamış deneyen bilen varsa yazabilir mi? Tarçını adet günümden ne kadar önce ya da ne zaman yemeliyim?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• benımde oyle olduu yazın denıze gıtcektım ılac aldım adet gecıktırıcı sende al eczaneden

0|0
    0|0
    • hap kullanmayı pek önermemişler bir de sadece 1 gün geciktirme icin ilac almak istemiyorum, tarcın yiyeceğim ama kac gün öncesinden yersem tam adet günümde bastırır onu merak ediyorum?

• bısey olmuyor ben kullanım yıne duzenlı

• teşekkür ederim canım

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 6

• 1-2 gün önce

0|0
    0|0
    • adet gününde 1-2 gün önce içmem bunu 1-2 gün geciktirecek mi?

• :) kesin yani işe yarıyor ama her vücut her bünyede bir değil

• teşekkür ederim canım

• canım sonuçta zararlı bişey değil şimdiden bile yemeye başlayabilirsin günde bir tatlı kaşığı ye. bende kullanıyorum bazen kesiyo ve bir sıkıntı çıkmıyo

0|0
    0|0
    • carsambadan sonra her gün alayım mı yani canım ? bir şey olmaz degil mi cumartesi olmasam yeter ama zamanı ayarlayamadım simdi düzensiz gelir belki carsamba bile olurum

• peki mesela salep üzerinde falan ya da herhangi bir tatlının üzerinde tarcın yemem de keser mi adeti yok katkısız mı yiyeceğim bu konuda bilgisi olan var mı

• ben katkısız olarak yiyodum diğer türlü etkisi azabilir canım belki kuru kuru yutamazsan biraz balla karıştırıp yut bir tatlı kaşığı zaten su falan içersin sonra

• kızlar tarçın adeti geçiktiriyormu ve kaç gün geciktiriyor geciktiriyorsa adetten bir kaç gün önce başlayıp hergünmü yemeliyiz cevaplarsanız sevinirim

0|0
    0|0
  • Apranax iç ağrı kesici ama direk adeti kesme özelliği de var kendisinin bide sakın çiğneyip içme direk yut

0|0
    0|0
  • Bende de öyle olmuştu adet gecikmesi için eczanelerde ilaçlar var onlardan almıştım

0|0
    0|0
  • tıpa tak ya da ilaç varmıs onu al

0|0
    0|0
    • tıpa nasıl oluyor daha önce duymadım

• bakireyim

• o zman kullanamazsın zaten eczanede kadın alırken duymuştum evli bir bayan eczaneden anlatırlar zaten

Yükleniyor...