Eşimi nasıl razı ederim?

biz eşimle kaçarak evlendik 12 yıl oldu 2 tanede çocuğumuz var ailesi razı değildi evlenirken bizde kaçtık başka bir memlekette düzenimizi kurduk o gün bu gündür eşim ailesini görmüyor görmekte istemiyor küs yani şimdiye kadar da ne aradılar ne sordular dün akşam telefonum çaldı baktım kayınpeder nerden bulduysa bulmuş benim telefonumu oğlum dedi sana söyleyeceklerim var bende buyur dedim söyle "ben akciğer kanseriyim, ölmeden evvel

kızımı ve torunlarımı görmek istiyorum bize gelsenize"dedi.

ben üzüldüm tabi kayınpeder zamanında ayyaş berduş kumarbazın tekiydi.inşallah falan dedim telefonu kapadım, eşimede babasının çağırdığını barışmak istediğini söyledim ama hasta olduğunu söyleyemedim eşim ağlamaya başladı ve kesinlikle gitmeyeceğini söyledi ve acaip üzgün şu an.

Tavsiyelerinizi bekliyorum zaten üzüldü bide hasta olduğunu söylersem iyice üzülecek nasıl razı ederim eşimi?

Güncellemeler:
aklıma kayınbiraderi aramak geldi buldum telefonunu aradım gel dedim ablanı razı et hem de dedim babanın hasta olduğunu kendin söyle falan dedim o da ne dese beğenirsiniz babamın hasta olduğunu duyuncamı aklınız başınıza geldi dedi telefonu kapattı yüzüme napıcamı bilemiyorum 12 yıldır rahat mutlu huzurlu süren hayatımız karanlık bir döneme girecek gibi geliyor
evet tüm cevap yazan arkadaşlar teşekkürler ben seneryo yazıyorum konunun nasıl devam etmesine karar verememiştim çok yardımcı oldunuz teşekkürler...

belki yakın bir zamanda televizyonlarda seyredebilirsiniz dizi olarak

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• her şerde bir hayır var derler babasının hasta olduğunu söylemeniz gerek uzun zamandır göremediği kızını torunlarıyla ömrü yettiği kadar zaman gecirecektir belkide hersey iyi olabilir moral bulup iyileşebilir bu sayede küslük kalkar ortadan

0|0
    0|0
    • bence böyle flim olmaz başlamadan biter aksiyon yokki daha yaratıcı olmak gerek

• komple seneryo yu burada anlatacak değiliz herhalde varsa hikayelerin gönder değişik bir şeyler olsun ama

Kızlar Ne Diyor 11

• Hasta olduğunu söylemekten başka çaren yok

Ancak belki o zaman gider.

0|0
    0|0
  • Hasta olduğunu söylemelisin. Bilmeye hakkı var

0|0
    0|0
  • Hasta olduğunu söylemelisin.Eğer babasıyla görüşmezse ve babası ölürse,bu sefer neden bana söylemedin diyecek.O zaman daha kötü olur.

0|0
    0|0
    • Güncelleme:Sen yine de eşini ikna et.Kayınbiraderine de hak ver.12 yıl geçmiş aradan.Böyle tepki vermesi normal değil mi?

• ben en çok eşime üzülüyorum ruh sağlığı bozulacak aşkımın nasıl söylerim ben şimdi yaa baban hasta ölecekmiş diye

• Biliyorum çok zor bir durum ama görüşmeden babası ölürse daha da çok üzülür.

• Kesinlikle söylemelisin. Baba sonuçta. Şimdi babasının hasta olması mı onu daha çok üzer yoksa bir anda ölüm haberini almak mı? Akciğer kanseri bide, kurtuluşu çok zor. Allah şifa versin. Sen anlat karına.

1|0
    1|0
  • vay anasını lan benim babam beni çağırsa hemen giderim.

söyle bnce eşine .adam adım atmış .

evlat olarak oda bişi yapsın

0|0
    0|0
  • hasta olduğunu söyle sonra ileride neden söylemedin diye seni sorumlu tutar

belki görmek ister babasını

0|0
    0|0
  • Bırakın eşinizi o çocukların hakkı dedelerini tanımak. Hakka girmiş oluyorsunuz böyle yaparak.

0|0
    0|0
  • hasta olduğunu söyle son kez görmek ister sonra neden söylemedin diye aranız bozulur

0|0
    0|0
  • zorlama eşini en iyisi görmemesi

0|0
    2|0
  • Söylemezsen olmaz.

0|0
    0|0
  • Hasta oldugunu bencede soylemelısınız yoksa ılerde babasına bısey oldugunda sızınde aranız bu konudan bozulur bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hasta olduğunu kesinlikle anlatmalısin iyi ya da kötü o eşinin babası güzelce anlat ve ikna etmeye çalış torunlarını görmeye hakkı var

0|0
    0|0
Yükleniyor...