Kesin bir dille istemediğinizi söylüyorsunuz ancak karşınıza gecip yaptım diyor

sevgilinizin sosyal medya kullanmasını kesin bir dille istemediğinizi söylüyorsunuz ve size kullanmayacağını söylüyor ancak kısa bir zaman sonra kullanmaya başladığını ve sadece erkekler olacağını kontrolün elimde olabileceğini söylüyor. sözümün hiç mi hükmü yok? ne demek bu?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• küçükken evcilik oynardık. Ben üniversite olurdum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Karakter meselesi bu:))) erkek var kıza tapar bir dediğini iki etmez,kız var erkeğe tapar bir dediğini iki etmez:)))

0|0
    0|0
  • kıdemlide olsa köle köledir. odun ateşinde yakılmasına hükmedile!

0|0
    0|0
  • herkese iyi günler öncelikle :D

0|0
    0|0
    • yorumunu okuduğumda seninle ilgili ilk aklıma gelen "SALAK" oldu

Kızlar Ne Diyor 2

• Yapacak herif her türlü yapar, koyun sürüsü gibi şifre istemek de moda oldu.

0|0
    0|0
  • Öyle bir sözü bu devirde tutamaz bir erkek. Bunu kabul etmek zorundasın, güvenmiyorsan karşındakine bırak mutlu olsun kendisini sıkmayacak başka bir insanla. Böyle kısıtlamalar getirerek bir ilişki yürütmeye çabalarsan kaçırırsın elinden... Tahammül edemez ki edememi şde zaten .

0|0
    0|0
    • ancak şöyle bir durum var; ilişkimizin başında bana kendisi gelip sosyal medya kullanmayalım diyor. nihayetinde kullanmıyoruz. şu an değişen ne?

• bunun adı, senin sosyal medya kullanmanı kesinlikle istemiyor. Kendisi de sınırlı olarak kullanacak ama sen asla kullanamayacaksın. Hiç taviz vermemelisin, kaldi ki bu şekilde başka dayatmaları da varsa bir kez daha düşün derim, böyle bir insanla ömür zor geçer...

Yükleniyor...