Hangisini seçmeliyim arkadaşlaar??

Arkadaşlar boyumu uzatmak için yüzme kursuna gitmeye karar vermiştim. Ama tekvanda da istiyorum.Fiziğim hangisinde daha düzgün olur? Boyu uzatır mı tekvando?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• tekvando iyidir ama ağır gelebilir idmanlar ilk başta hocandan nasıl beslenceğini vs. öğrenebilirsin vücuda gerekli besini alırsan uzarsın tekvando bacakları açar buda uzamada yardımcı olur diye düşünüyorum yaş kaç bu arada ?

1|0
    0|0
    • Sağolun. 18

• Her gün değil zaten arada. Anzer balı çok ama çok faydalı her alanda ilaç gibi. Ama işin kötü yanı 1 kilosunun 1000 TL civarında olması :(

• Umarım..

• Tekvando öyle yazılmaz tatlım:) TAEKVANDO şeklinde yazılır bikere! Genel olarak bacak kullanarak yapılır yani tekme flan;) ama Boy uzatmak için yüzme daha etkilidir:))) ve evde kendin birkaç açma germe esneme hareketleriyle de destek verirsen uzarsın ::)))) umarım yardımım dokunmuştur:))))

1|0
    0|0
  • Voleybol oyna. Hangi voleybolcunun fiziği kötü <2.4

1|0
    0|1
  • Yüzme en iyi spordur. Birçok kası harekete geçirir.

1|0
    0|0
  • TABIKI YUZME , CUNKU VUCUDUNU COK IYI SEKLE SOKAR

1|0
    0|0
  • Tekvando da kas yapabilirsin.Bir kız tanıyorum.Kareteye gitti.Kasları oldu,kasları eritmeye çalıştı eritemedi.Zor oldu yani.Kızın kaslısı güzel olmuyor.Yüzme fiziğini ve boyunu uzatır.Yüzme tüm kasları çalıştırır.

Peace ^^ sister.

0|0
    0|0
  • yüzme omuzu falan genişletiyor narinliğin aksine irileştiriyor vücudu benim milli kız arkadaşım var yüzmeyle ilgili bir branşı yapıyor hiç güzel değil fiziği bence tekvando iyidir hem esneklik de kazandırır

0|0
    0|0
  • yüzmenin boy uzatmaya etkisi yok sadece vücudun tümüyle atletik görünmesini sağlar basketbol öneririm. Ama hangi sporu yapacaksan yap adam gibi yap heves diye yapma ozaman bir faydasını göremezsin

0|0
    0|0
  • yüzmeye git tekvandoya gitme bizi döversin sonra :))

0|0
    0|0
  • İkisini de yap

0|0
    0|0
  • İkisi de boyunu uzatmaz. Yüzme vücut şekillendirme için daha etkili olur.

0|0
    0|0
  • regl olduysan vinç lede çekseler uzamazsın

0|0
    0|0
  • voleybol oyna

0|0
    0|0
  • Küçüklükten beri her gün anzer balı ve hamsi tüketseydin şuan bir voleybolcudan daha uzundun.

0|0
    0|0
    • hergün hergün tüketilmezki be kardeşim aynı besin değerlerinde çeşit çeşit yemek daha iyi bence bal yiyen baldan bıkar :)

Kızlar Ne Diyor 7

• tekvando ile boy uzaması arasında ne gibi bağ var yüzme basketbol ve ip atlamak daha iyi bol bol süt yoğurt havuç kivi ye

1|0
    0|0
  • taekw. ayakların içe doğru basmasını sağlıyor

yüzme aygır gibi omuz yapıyor

1|0
    0|0
  • Box desen anlıycam ama tekvndo çok gereksiz onun yerine yüzmeye git.

0|0
    0|0
  • Büyüme kıkırdakların kapanmışsa hiç bir şey fayda etmez

0|0
    0|0
  • Yüzme.

0|0
    0|0
  • yuzmeye git

0|0
    0|0
  • Yüzme ye gitmelisin daha iyi