Sadece sıkı ve kaslı vücut istiyorum, evde nasıl çalışmalıyım?

Kaslı vücuda sahip arkadaşlar (abiler) bi bakın ?

Yaşım 18. boyum 176. kilom 64. göbekli değilim ama karınmda kas yok yani yumuşacık orası. Kız arkadaşım senin karnının yumuşaklığna bitiyorum bile demişti yani. Ama artık kol kası ve o altı tane baklavayı çıkarmak istiyorum. Göbek yok denecek kadar az ama çook az var biraz çıkıntı. spor salonuna gidecek kadar vaktim yok evde dumble set ile halletmeye çalışıcam ne yapmalıyım nasıl çalışmalıyım hangi dumle set almalıyım bi sorularıma cevap verseniz ? Sadece sıkı ve kaslı vücut istiyorum abartı değil fit olsun yeter..

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• boyun body yapmak için çok uygun çok uzun boylu olsaydın çok zor kalıba girerdin atletik bir adam olabilirsin öncelikle koşu çok önemli ilk başlarda zorlanacaksın ayakların kopacak gibi ağrıyacak her gün şınav mekik barfiks çek her gün sayıyı arttır yay kullan omuz genişletmek için birebirdir ancak bunları düzenli ve her gùn yapman şart 1 ayda herkül olamazsın sabırlı olmalısın çok iyi beslenmelisin yumurta et bol tüketmelisin erken kalkmalısın alkol sigarayı unut tam bir disiplin gerek çok kişi heveslenir fakat body yapmak kolay değildir sıkılmadan usanmadan çalışman şart

0|1
    0|0
    • Eyw. Dumble set olarak ne önerirsin ? Şöyle orta bi şey

Kızlar Ne Diyor 1

• link biraz abartmışlar ama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tam spor yapmalık vücudun var işte evde kendinde yapabilirsin yada spor salonuna git gerçekten çok sağlam vücudun olur

0|0
    0|0
  • göbeğe karşı mekik iyi olur

0|0
    0|0
  • tenin beyaz ise kasların belirgisi az olacaktır ama esmer vücutlar da daha belirgindir.az bir yag vasa onları direkt kas a dönüştürebilirsin.vücut calısırken yemegine dikkat etmelisin.bol protein.

0|0
    0|0
    • Esmerim yani. Arkadaşlarım önce koş yoksa kaslar yağların arasında klaır belli olmaz diyorlar doğru mu ?

• salona yazıl çalış

0|0
    0|0
  • Salona gitmeden olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...