Orduda görevli rutbeli bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz

sizce başarılılarmı zorlukları bir kadın için çokmu ataerkil bir toplumda kadından emir almak zormu

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Bende sözleşmeli subaylık için sınava girip kazandım ve askeri eğitim de aldım , subaylık yapan bayan arkadaşlarımda var bence çok güzel bir meslek ve bayanlara çok yakışıyor . Bayan subaylar saha görevi verilmiyor mesleki görevler ve personel subaylık veriliyor ama yine de bayanlara yakışan bir meslek . Başarı olayına gelince her alanda olduğu gibi askerliği de en iyi şekilde yapıyorlar . Zorluklarına gelince bir bayan nezaketine göre yeri geldi mi çok ağır bir meslek özellikle eğitim aşamasında ama çok güzel meslek bence , gerçi ben sınavlarını kazanmama ve eğitimini almama rağmen subaylık yapmıyorum .

0|0
    0|0
    • ne kadar güzel peki arkadaşların zorlanıyorlarmı askere söz geçiremezsin dinlemez seni diyolar hatta bir arkadaşım komutanına sulanmış ceza bile almamış öyle diyor

• isabet olmuş olmamışın işiniz gücünüz subay olup karşındaki askere höt söt yapmak çile çektirmek zaten başka bir işede yaradıkları yok askerde git çocuk büyüt daha hayırlı

• sana ne oluyo acaba herkes ne istiyosa onu yapar

Erkekler Ne Diyor 9

• valla güzel bişey görüntü açısındanda kadından emir almayı sevmem bende

0|0
    0|0
  • Bence bu ülkede kızlar, erkekler gibi askere gitmeli çok başarılı olacaklarına eminim çünkü kanında var...

0|0
    0|0
  • Ordu deyince şehir aklıma geldi bir an :)

Bilmem hiç tanışmadım karakterleri nasıl merak ederm

0|0
    0|0
  • bana çekici geliyorlar :D

0|0
    0|0
  • sen ne hissediyorsun erkeklere emir verme konusunda

0|0
    0|0
  • yaaa gidin ne işiniz var

0|0
    0|0
  • Muharip sınıflarda bayan yok.Yardımcı sınıflardakiler masabaşı işlerdeler.

0|0
    0|0
  • kadin erkek fark etmez benim icin.uzerimde otorite kurabilirse kim olursa emir alirim

0|0
    0|0
  • zor tabii ama erkeklerde zorlaştırıyor olabilir toplum baskısı, cinsel baskı(koca orduda tek) tabii emir almakta zor erkeklerden emir almak bile istemeyen benim için. Hayırdır asker mi olucan?=))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence çok özel ve güzel bir görev gayette başarılılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...