Spor toto süper lig şampiyonu kim olur?

puan farkı 4'e indi cimbom gümbür gümbür geliyo fenerdeki sakatlar can yakıyo. sizce son durumlardan sonra şampiyon kim olur?

not: gerçekten futbol bilgisi olan ve objektif düşünen şu an türkiyede şampiyon adayının iki olduğunu bilir!

• Fenerbahçe
    54% (7)50% (10)52% (17)Oy Ver
  • Galatasaray
    46% (6)50% (10)48% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• cevap vermek için çoook erken daha 4 puan fark var.. ama inşallah Galatasarayımm olucakkk :)

0|0
    0|0
  • fenerbahçe bitti demeden hiç bişey bitmez :)

1|2
    1|2
    • sanırım 2006-2007 sezonuna yaşın yetmiyo canım :) bunu bir fenerlinin demesi cidden çok tuhaf :D

• futboldan anlamadığın belli oldu işte :D

• he tabi o dediğinden şampiyon olacaz puan farkı 1 bile olsa :)

• Aslında artık Beşiktaş'ı da bu listeye sokmamız gerek şimdiden başa bela olacaklarının sinyalini veriyorlar fakat GALATASARAY YILMAZ!

0|0
    0|0
  • 7 puan garanti değil fenerbahçe için puan kayıpları devam ederse galatasarayda beşiktaşta arayı kapatabilir

0|0
    0|0
  • Bu senede galatasaray gibi. Ama gönlüm beşiktaşta tabi

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe.

0|0
    0|0
  • Galatasaray <33

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Galatasaray diğerlerine şans bile tanımıyorum puan farkına 4 dememizin sebibi GS FB macında onlara sans tanımamamız maç maç fazlası değil.

0|1
    0|1
    • işte bir aslan daha :D artı fenev beşiktaşa ve trabzona gidiyo :D fatmagülün suçu ne yani 3 kişi :D

• Galatasaray derim

0|2
    0|0
  • gs mi geliyor gümbür gümbür :) güldürme beni 2 maç almakla şampiyonmu olacaksınız yani :) şampiyonlar ligi lig türkiye kupası derken sıkışık fikstürde hiç şansınız yok açıkçası fener rahat rahat şampiyon olur ayrıca fark 4 değil 7 bugün sivasa en az 2 3 fark atar fener 3 saat sonra görürsün eğer inanmıyorsan :D

0|1
    1|1
    • 1-bugünkü maç için değil fenev arenaya gelcek 3 puan bırakcak orda

2-sıkışık fikstür var doğru ama galatasarayın yedek kadrosunu çıkar ligde ilk beşe oynar

3-galatasaray dünkü oyunuyla chelse yi bile eler çünkü chelsea nin sistemide top çevirme

4- link bugünkü maçı fener kazandı bile :)

• he gördük bugün ki maçı fener attı 2, 3 farkk :))))

• fikrini maçtan önce belirteceksin şekerim :) herşey olup bittikten sonra konuşmak kolay kırmızı kart herşeyi değiştirdi ben yanıldım sağlık olsun çocukça konuşmalara gerek yok :D

• Galatasaray tıpkı son 2 yıldır şampiyon olduğu gibi yine şampiyon olup 4. yıldızı takacak <3

0|1
    0|0
  • Bizim şansımız yüksek çünkü bizim UEFA kupamız var <3 :Dd

0|1
    0|0
  • Fener son maçta şampiyonluğu kaybeder bide üstüne yanlış anons verirler

0|1
    0|0
  • Şike kardeşligi bozulursa bencede Galatasaray şampiyon olur ama Fener ve Beşiktaş ında suçu yok baktılar Galatasaray arayı açtı 4 yıldızı takacak ittifak yaptılar mecburi

0|0
    0|1
  • Fenerbahçe'm <3

0|0
    0|0
  • dostum objektif bakim bak simdi gs haftada 3 mac oynıcak yorgun dusucek form dusuklugu yasıcak fenerbahçe birsekilde toplar şampiyon hertürlü FENER.

0|0
    0|0
    • puan farkı kaldı 4. zaten fikstüre bakarsak fenerin fikstürü daha zor. yorgunluk olayıda şampiyonlar ligi dediğin ayda iki kez zaten ve bu turu geçsek bile çeyrek finalde zor bir rakip gelirse eleniriz. türkiye kupasındada zor rakip yok zaten yedek takım götürü işi :) yorugunluk sorun olacağını düşünmüyorum. manciniyi fatih hoca kadar sevmiyorum ama rotasyon konusundaki tecrübelerine güvenirim. haksızmıyım?

• galatasaray taraftarı için kupa anlamsız. şampiyonlar ligi şimdilik hayal. en iyi kupa şampiyonluk. bunu bırakmak istemeyeceklerdir

• dedim gibi zaman gosterir herseyi ileriyi tahmin edemeyiz :(

• Fenerbahçem

.

0|1
    0|1
    • 2005-2006 sezonu 20. hafta puan farkı 4 :) aynı bu haftaki gibi? kim şampiyon oldu dersin?

• sanki şikeci başınız öğrendide benim öğrenmem kaldı*

• ben seni adam yerine koyuyorum hakaret etmeden konusuyorum bende takımına hakaret etmesını bılirim bizim taraftarımızıda farklı kılan budur hadi eywlah.

• geçen sene biz 4 puanla şampiyonuz dedik olduk.. :D adamlar 10 puan öne geçtiler yine de şampiyonluk sözünü ağızlarına alamadılar..tabi onları da anlamak gerek :D sonuçta bir travma geçirdiler..

tarafsız olarak konuşmak gerekirse bugünkü sivas maçı çok şeyi değiştirebilir..bence kader sivasta :D

0|0
    0|0
    • aynen kardeşim ve kaderi değiştirdi :) ama haftaya kasımpaşadada önemli. caner, sow, webo, egemen gibi ilk 11den 4 kişi yok fenerin işi zor :)

• Fener satın alır ya ligi :D

0|0
    0|0
  • Galatasaray olur kesinlikle. Elazığspor kayserispor kesinlikle düşmesi lazım.Oyuncuları olsun oynadığı futbol olsun kesinlikle rezil ediyorlar türkiyeyi.Torpil ile gelmişler. Serdar özkan gs ve bjk' nasıl aldı.Adam halısahada zor oynar. Türkiyede torpil olduğu sürece haksızlık'da olur adalet'de olmaz.

0|0
    1|0
  • Lan mallar arenada bizi yeneceğinizi nasıl garanti veriyorsunuz :)))

2|2
    2|1
    • cimbom o maçı kazanamazsa bırak şampiyon olmasın. ki eğer fener 3 büyük takımı deplasmanda yenebilirse bırakda o şampiyon olsun helal derim. bilmiyorum biliyomusun ama webo ve emenikede yok daha fener çok puan kaybeder

Yükleniyor...