Oğlumu Kaç Yaşında Dövüş Sporlarından Birine Yazdırsam Mantıklı Olur?

Oğlumu Kaç Yaşında Dövüş Sporlarından Birine Yazdırsam Mantıklı Olur? ben yıllarca korkak olarak yaşadım dayak yedim felan oglumun böyle olmasını istemiyorum Şu an 4 yaşında kaç yaşında göndereyim Muay Thai ya da Kickbox'a ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• 10 yaşında falan

0|0
    0|0
    • 10 geç bence 10 yaşında 5. sınıfta olacak 5. sınıfa kadar dayak yemesin...

• 8 yaşında yolla

0|0
    0|0
  • 10 yaşından sonra

0|0
    0|0
    • 10 geç ilk dayaklarımı o yaşlarda yedim zatn

Erkekler Ne Diyor 7

• Abi walla çok dogru bir karar bende küçük yaşta başlamak isterdim ama kalbim delikti 13 yaşında ameliyat oldum anca 16'dan sonra başlayabildim saglık sorunu yoksa 7 yaşında gönder bence Wing Chun'a önce savunma sporlarına yönelt daha sonra dövüş sporlarına...

0|0
    0|0
  • kesinlikle 7 yaşında jeet kune do biraz araştırırsanız harika bir dövüş sanatı olduğunu öğrenirsiniz ben biraz bilgi vereyim bruce lee nin dövüş sanatıdır küçük yaşta başlamak reflex ve hızın gelişmesine inanılmaz yardımcı olur esnekliği geliştirir diğer dövüş sporları gibi kısıtlı değildir dünya üzerindeki tüm dövüş sanatlarını kapsar

0|0
    0|0
    • Hacım iyi hoş diyonda o tür sporların hocası pek yok Türkiye'de

• vücuda bakmaz bu işler böyle yalnışlılara düşmeyin ben 7 seneyi aşkındır vücut geliştirme çalışıyorum en iyi dövüşcüden daha iyi vücudum vardır ama konu dövüş tekniklerine geldimi onlar kat be kat daha bilgililer

• tabi orası öyle s.kerler seni :D

• ben oğlumu kendim eğiticem =) askere gidene kadar dövmediğim kimse kalmamıştı =) bir defa saglam dayak yedim onun dışında dayakta yemedim babasının izinden gidicek =)

0|0
    0|0
  • bence güreşe yolla.

6, 7 yaşında göndermelisin.

0|0
    0|0
    • güreş ne alaka ya dövüşmeyi ögrensin istiyorum

• Kickboxa 2 yıl güreşe 2 yıl 11 yaşına geldigindede MMA gönderirm

• evet, olabilir.

• 4 erken olabilir, 7-8 yaşlarında başlasın 16 yaşına geldiğinde 30 yaşındaki adamı bile dövebilecek seviyeye gelir :D

0|0
    0|0
    • inşş inşş :D benm gibi olmasında

• yüzmeye de yazdır sölim

0|0
    0|0
    • ne alaka :D boyu uzasın diye mi ?

• alakası şu fit bir vucut ?

• 2 sini birden kaldırabilir mi çocuk 10 yaşından sora yollarım yüzmeye

• 6 yaşında yolla ne kadar erken o kadar iyi ve bence kick box daha kullanışlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...