Neden hep Galatasaray maçta kazandığında

milletin zoruna gidiyor özellikle burada bir çekememezlik görüyorum. neden ? zorunuz ne ? neden korktunuz bu kadar puan farkı azalınca?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Boşver onları yazık onlara bir yerlerine batıyor aha yine şampiyon olacak diyorlar :D Onlara söylecegim tek şey Orta Parmagım Alın Size Saygı...

5|4
    1|7
  • Korkularının sebebi 4.yıldız...tabii fenev için söylüyorum beşiktaş rakibimiz bile olamaz bildiğin anadolu takımı oldu beşiktaş

3|3
    1|6
  • Biz mi çekmiyoruz...ayıp yani ayıp

2|6
    2|2
  • diğer takınlar GALATASARAY için var GALATASARAY da TÜRKİYE için vardır. bu her zaman böyledir. eee başarı sadeece GALATASARAY da olunca doğal değilmi bunlarda...

1|2
    0|4
  • Bizim UEFA kupamız varda ondan <3

3|2
    2|6
  • Düne kadar Puan farkı 10'ken kimse çıkıp konuşmuyordu, neden ?

1|1
    0|0
  • zoruna gidenin borusuna gitsin :D:D:D

0|0
    0|0
  • bide hakemler fb formasıyla maç yönetiyorlar Galatasaray 11 kişi rakip takım sürekli 12 kişi oynuyor buna rağmen konusuyorlar ya hala feNerasyon bunada bir el atar gibi

0|0
    0|1
  • Çünkü gümbür gümbür geliyoruz önce alisamiyende ezicez sonra şampiyon olcaz :)

0|0
    0|1
  • içlerinde patlasın geliyoruz ulAn :)) kaldı 4

0|0
    0|0
  • 4. Yıldıza adım adım.

Gönullerin Şampiyonu

****GALATASARAY****

0|0
    0|1
  • Galatasaray korkusu sardı bütün kuşları :)

0|0
    0|2
  • '' Konu Galatayasay olunca ''

0|1
    0|4
  • Çünkü hiç inandırıcı bir şekilde kazanmıyorda ondan.

0|0
    0|0
  • kuyruk acısı ablası kuyruk acısı :D puan olarak önde olmalarına biile sevinemiyolar korkularından :D

0|0
    0|1
  • GALATASARAY TEKTİR. EN BÜYÜKTÜR. Baktılar galatasaray fenerin önüne geçiyor. Hemen kasımpaşa maçında seyirci yasağını kaldırdılar. Demirören bjk'yi yaktı gs'yide yakacak.

0|0
    0|1
  • Ne diyorsun gaysaraylı lider kim şuan :)

Ayrıca buradaki bütün gsnin kız taraftarları böyle provakatif sorular açıyor :)

Size takım olamazsınız demiyoruz adam olamazsınız diyoruz :)

0|2
    2|2
  • Puan farkının azaldığını da nereden çıkardın? Henüz FB maçı oynanmadı zeka özürlü :) Üstelik siz hiç puan kaybetmeyecek misiniz sanki? Daha 2 hafta evveline kadar siz GS liler tamam şampiyon belli derken 2 galibiyet aldınız FB 1 mağlubiyet aldı diye kabardınız gene. Ne dansöz taraftarsınız ya. :)

0|3
    1|1
    • dostum ben iplemiyorum bile sende öyle yap bence kendı aralarında eglensınler s.et :)

• Bende iplemiyorum ama bu zavallıları bir sallamak lazım ki kendilerine gelsinler Bunlarda inan ki beyin yok :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Cevabı vermişsin zaten, çekememezlik. Bizim başarımız korkutuyor onları, daha iyi olduğumuzu kabullenemiyorlar.

3|4
    2|5
  • çok korkuyoruz çok korkudan elimiz ayağımız titriyor :)

0|2
    1|0
  • Bence öyle deme biz ne zaman kazansak kuşlar ötmüyor

1|5
    1|5
  • doğaldır nedeni belli

1|0
    0|2
  • Attığmız goller tek oynadıgımız takımın kalesine girmiyo ondan :)

1|0
    0|3
Yükleniyor...