Ayrılmakla iyi mi yaptım sizce okur musunuz?

çok seviyorum ama ayrılmak zorundaydım çünkü hic uyuşmuyorduk kendisinin yapısı gereği soğuk bir mizaca sahip olduğunu duygularını belli edemediğini söylüyordu ilgisizdi kendine göre ilgili tabi bir gün boyunca hic mesaj atmadığı olurdu bende böyle biriyle ömrümü geçirmek istemediğim için ayrıldım gerçi son olaylarında etkisi oldu ayrılmamda facesini yanımdayken bana göstermemesi süphe uyandırdı bende içimdeki şüpheyle yasayamazdım ayrıldım bende hicbirsey söylemeden oda sormadı bile 1 ay oldu ne arıyor ne soruyor neden ...

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• atma unutmaya çalış bir erkek ne kadar soğuk olursa olsun dışardan öyle olur kız arkadaşına karşı pamuk olur :) demekki pek sevmiyo

1|0
    0|0
  • ayrılmakla iyi yapmışsın

1|0
    0|0
  • ona mesaj atmalısın seni seviyor çünkü

1|0
    0|0
    • nerden anladın sevdiğini acaba :(

• seni denemiş bakmış bakalım bu kız ayrılacak mı ayrılmayacak mı diye sevmese yapmaz

• iyi yapıp yapmadığını zamanla anlarsın yazı-tura oynadın bakalım ne olacak

1|0
    0|0
  • sevse ararda sorarda duramazz

1|0
    0|0
  • bunun aynısını dün sormadınmı boşver ayrıl diyorum

0|0
    0|0
    • evet sordum ama unutamıyorum başka insanlarında düşüncelerini öğrenmek istedim sadece kusura bakmayın :(

• yok canım ne kusuru hem banane babamın sitesimi sadece tanıdık geldi diye dedim unutursun

Kızlar Ne Diyor 5

• Konuşmalarindan akli başimda bir kz oldugun anlaşiliyor, dogru bir karar vermişsin, hayatinda 2. Bir kişi olabilme olasiligi yuksek

1|0
    0|0
  • Baksana ayrılırken sormamış bile.Ayrıca şimdi barışsan bile bu şüphe yine sana sorun yaratır bence mesaj atmamalısın.

1|0
    0|0
  • seni sevmiyor sende onu unutup yoluna devam etmelisin bence.

1|0
    0|0
  • Ayrıl. Facesini göstermediyse bir haltlar karıstırıyor

1|0
    0|0
  • kesin başak erkeğidir .

1|0
    0|0
    • evet nerden biliyorsun?

• sende su burcusundur bide zıtlıklar dünyası

• çünkü benim nişanlımda aynısı .seviyo emin ol .başaklar masumca ve içten sever. sadece çokça öpüşmek ilgilenmek onların işi değil. yani pek sevmezler. öpüşüp koklaşmayı. onlar için iyi vakit geçirmek yiyişmek değildir. eminm özel günleri unutmuyordur sevgilin .

Yükleniyor...