Neden 2.5 yıldır Galatasaray ve Trabzonsporlu futbolcularına doping testi yapılmıyor ?

Son 2.5 yıldır Beşiktaş'tan 43 Fenerbahçe'den 48 doping testi yapılmış ama Galatasaray ve trabzonlulara doping yapılmadığı ortaya çıktı sizce neden ?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• dürüstlükten:))ıhtıyacları yok ondan

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• İhtiyacımız yok ondandır

1|2
    0|2
    • Neye ihtiyacınız yok her maç sonrası her sporcuya doping testi yapılıyor bu normal Bişey peki Galatasaray'a ile Trabzonsporlu futbolculara niye yapılmıyor onlar padişahın oğlu mu

• :D :D

• Madem çok şikayetçisin federasyona dilekçeni yaz gönder

1|2
    0|4
  • Bütün spor musabakalarinda kura ile her takımdan birinden test alınır , sen alınmadığını nereden biliyorsun ? Tff başta fb olmak üzere bjk'ya bütün dünyanın şike dediği bir olay için ceza bile veremiyor size siz ağlıyorsunuz .

0|0
    0|0
  • Haberin kaynağı nedir gizli?

0|1
    0|0
    • evet, haberin kaynağını link at, biz de görelim şu yalan haberi :)))böyle bişey mümkün olamz.

daha gerçekçi haberler uydurun :DD

Erkekler Ne Diyor 9

• Nerden duydun bu haberi eğer bir gerçekçi bir haber bize gösterirsen sevinirim

1|1
    0|3
    • Twitter'ı aç oku bak orda yazıyor

• Gerçekçi bir haber demiştim

• Twittardakiler gazetelerden daha doğru bunu ismini vermeyen bir TFF çalışanı söylemiş

• Boş haberler :)

0|0
    0|1
  • şikesi tescilli olana daha fazla dikkat etmeleri normal

0|0
    0|3
    • Doping normal mi geliyor size

• fb li değilsen sorun yok

• yok değilim allah korusun ama gs takımını fenerden daha çok nefret ederim

• egerki dedigin dogruysa

heryerde torpil gecıyorlar bunlara

0|1
    0|1
    • Evet doğru

• Bunu Tffde çalışan biri demiş bu haberi paylaşanda gazeteci biri Twitterda paylaşmış bide diyorlar ki siz şikecisiniz size yapılsın bize yapılmasın Türkiye'de herkeze yapılıyor bir tek bu iki takıma yapılmıyormuş

• dostum bunlara bisey anlatamassın s.et çok pis saldırgan taraftarları var insanca konusamıyorlar

• en son yaptıklarında hasan şaş ta çıkmıştı.

federasyon bu iki kardeş takımı kolluyor diyorum bana saldırıyorlar

0|0
    0|0
    • belkide bunlar dopingli oynuyorlardır araştırılmalı üstüne gitmeli bu işin

• TFF bile sizin kazanmanız için elinden geleni yapıyor, GALATASARAY'ın önüne o kadar engel koyuyor ama biz hepsine koyup geçiyoruz :))) hakemler Fener'e 6 dk lık uzatmaları vermese, Fener kümede kalma mücadelesi veriyordu şimdi :)))

0|0
    0|0
    • ya tabi kesin öyledir stoper sıkıntınız var diye direk çıkmış kırmızı kartlı gökhan zanı affeden fatih terimin cezasını indiren her hafta sizin başkanınız yıldırım demirörenle görüşen kim bu haber doğru siz inanmazsınız zaten bundan adım gibi emindim :D

• göbek adınla karıştırma :))

bi de adının önünde "ŞİKECİ" yazması gerekiyor. yanlış biliyorsun bence :DDDDDD

• Bizim UEFA Kupamız var da ondan <3

0|0
    0|3
  • Galatasaray ve Trabzonspor TEMİZ takımlar olduğu için bırakında şikeciler teste tabii tutulsun

0|0
    0|0
  • Bosver kardes sorma gs ve ts degil mi gecistirirler bir sekilde islerine gelmeyince en iyi yaptklari isler bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...