Opera yapan galatasaray'lıya tokat atan kadın haklımı?

insanları metroda rahatsız etmek doğrumu yoksa taraftar her yerde bağırabilirmi? link

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• kadın istediğine bassın tokatı erkek hak etti olsun erkek kendine tokat atan kadına vurduğunda kadın dövücü olsun bu mu lan eşitlik anlayışınız? bu arada çArşı bestesini gs li arkadaşlardan duymak ayrı bir zevk veriyor :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Az bile yapmış kadın terbiyesizler ya

0|0
    0|0
  • Ya tezahürat herkes yapabilir ama söylenen şey ayıp olduğu için kadın utanmıştır:)

0|0
    0|0
  • kadına bravo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• şimdi o kadar taraftarın içinde o kadının olması çok saçma düşünsene benim kadınlar hamamına gittiğimi bu ona benziyor baktın taraftarlar var rahatsız olacaksan binmeyeceksin çoğunluğu hiçbirzaman kendine uyduramazsın bide ne kadar terbiyesizsiniz diyor :D

0|0
    0|0
    • metrolar halkın ortak malıdır. o kadının da en az taraftarlar kadar binmeye hakkı vardır. halka açık bir alanda o şekilde tezahürat yapmak terbiyesizlik değil midir?

• tamam terbiyesizlik ben bişey demiyorum kesinlikle onaylamıyorum ama orda bir çoğunluk var bu bütün dünyada böyle çoğunluğun oldu yerde kimse sana uymaz ha uyarsan sen onlara uyarsın ama çoğunluğu kendine göre ayarlayamazsın

• metronun ortasında küfür ederek bağırma bence dayağı gerektirir. orada yaşlısı var çoluğu var çocuğu var diyelim ki annenle metrodasın bu herif böyle küfürlü küfürlü bağırıyor hiç iyi bir şey değil bir erkek olsa çok kişiler diye laf edemeyebilirdi ama kadın çok iyi yapmış. Not: GALATASARAYLIYIM

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım fakat kadın milyon kere haklı...y.rağını ulu orta yerde yedirmek zorunda değil.

0|0
    0|0
  • Terbiyesizlik böyle şeyler.Beşiktaş maçlarından sonra da çok yapıyorlar uyarıyoruz kendi arkadaslarımızı ama insanlarımız odun.Yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
  • Küfürlü besteleri bende sevmiyorum katılmam yani söylerkende abla o tokadı atarken ünlü olcağını hiç düşünmemiştir...

0|0
    0|0
  • Cimbom sevgisi sınır tanımaz gerekirse Obamaya bile 3lüü çektiririm sıkıntı yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...