Evet maç fazlasıyla puan farkı 4'e indi !

Evet maç fazlasıyla puan farkı 4'e indi ve Fenerbahçe zorlu bir deplasmanda , büyüklerin pek de sevmediği bir gündüz maçı oynayacak ki bence puan kaybı yaşaması muhtemel...Şampiyonluğu yüzdelerle paylaştırın desem tercihiniz ne olurdu ?

Benim fikrim : %60 Galatasaray %40 Fenerbahçe çünkü Fenerbahçe 3 büyük maçını da dışarıda oynayacak ayrıca şu 2 haftalık galibiyet serisi ve güzel futbolla Galatasaray havaya girdi ve Galatasarayda geriden gelip yetişebilmenin psikolojisi varken Fenerbahçede de yakalanmanın korkusu...

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Terim-Aysal gerginliği Mancini´nin takımı adaptasyon süreci Muslera ve Sneijder´in sakattlığı derken ilk yarı çok yıprandık Fenerde şans+hakem yardımı+son dakika golleri ile liderliği aldı ama Galatasaray artık gerçek gücünü göstermeye başladı ve sezon sonunda Şampiyon olup 4. yıldızı takacağız

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya bir kere bizim havamız ayrı biz 3 kulvarda yarışırken bu kadar başarılıysak onlar tek kulvarda mücadele ederken alacakları şampiyonluk bence hiç değerli değil biz her yönden her şeyin en iyisini yaşamayı hak eden bir takımız

1|2
    0|0
  • puan farkı açılmayacak kapanacak gibi

1|0
    0|1
  • Arena'daki maçı kim kazanırsa Şampiyon o olur.

Allah yardımcımız olsun. (Galatasaray)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Fener maçları hep son dakika golleri ile aldı. Bir takım bu kadar şanslı olamaz tabi hakem faktörü de vardı. Galatasaray günden güne daha iyi oynamaya başladı. Yeni oyuncular hem genç hemde iyi gibi gözüküyor. Birinci dönemde bazen futbolcular yorgun maçlara çıktı. Rotasyonda verim alınmadı. Yeni oyuncular bu bağlamda daha iyi, Ben bazı maçlarda tarihi farklar bekliyorum. Galatasaray %90 şampiyon olur. %10 luk kısım olarak Fenerde şans çok ve hakem faktörü.

1|0
    0|1
    • fenerin galip gelebildiği maçlarda en az 4 dk uzatma var, o uzatmalar olmasaydı kümede kalma mücadelesi verirdi :)))

• futbol 90 dakika sezonsa çok uzun bir süreçtir, bir gs li olarak sezon sonunu görmeden konuşmak öncedende şimdidende erken demiştim... halada diyorum... ancak bir gerçek varki fenerde sorun çok ve her puan kaybı onlarda gerilim yaratıyor. bu gerilime ne kadar dayanacaklarını ise zaman gösterecek.

0|0
    0|0
  • Galatasaray şampiyon

1|0
    0|1
  • 7 puan fark var fenerbahçe haftada bir maç yapıyor ve şampiyonluk şansı % 40 çok komik

0|0
    1|1
  • puan farkı arenada oynanacak maçtan sonra -3 puan daha düşecek şampiyon Galatasaray olacak o bu değilde mancini Galatasarayı bildiğin İtalyan takımı yaptı yıllardır görmek istediğim takımı izliyorum sanki rüyada gibiyim :)

1|0
    0|1
  • en az 4 dk lık uzatma tesadüf olamz değil mi, 6-7 yi de buluyor. Türkiye'de kaç tane maçta bu kadar uzatma oluyor ki :)))

1|0
    0|1
  • BEŞİKTAŞ alır götürür :D

0|0
    1|0
  • (Maç fazlasıyla) puan farkı 4 değil, 3.5 anladın sen :)

0|0
    1|0
  • %100 Fenerbahçe %-100 galatasaray.

0|0
    0|1
Yükleniyor...