Kendimden ödün verip onu aramalı mıyım?

En zor zamanımda konuşmak için birisini aradım ve beni çok eğlendiren, kafamı dağıtmamı sağlayan birini buldum. Tamam ona karşı romantik şeyler hissetmiyorum. Sadece yakın bir arkadaşım olarak kalsın istiyorum. Bu ara aramız bozuk ve ben çok moralsiz hissediyorum. Onu aramam kendimden ödün vermek olacak. Ödün verip aramalı mıyım?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten hep bu yüzden hayatın tadına bakamıyor değil miyiz ? Gururumuzun ihtiyaçlarımızı karşılamamıza engel omasını önlemeliyiz . İnsan sevdiği insanlarla mutludur .

1|0
    0|0
    • Çok haklısınız. Ama her daim daha fazla kendimden ödün vermemi istemesi beni korkutuyor.

• :-) teşekkür ederim bu iyi fikir.

• teşekkür ederim , dediğim gibi iyi dinlerim arkaş olmak istersen ekleyebilirsin

Erkekler Ne Diyor 5

• benim birikmiş ödünlerim var istersen onlardan verelim öyle ara.

1|0
    0|0
  • O çocuk senin neyin kötü gün dostun iyi günde yüzüne bakmayacagın adam mı ya acıyın biraz insanlara onlarda insan yahu

1|0
    0|0
  • ne istiyosan onu yap karşındakini düşünme bırak umut etsin... olduda gitti gelmedi boşvr insan nesli çok kalabalık biri gider biri gelir.

1|0
    0|0
    • :-) bu güzel tavsiye için teşekkür ederim

• fazla gurur dişe vurur, bu söze bayılıyorum.

aramayı beklemen hata. hemen ara hadi.

1|0
    0|0
  • ara kaybetmeye değmez

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Onu kendine aşık edeceksen arama bence arkadaşım. Ya da senden hoşlanıyor mu ya da o da sadece arkadaş olarak mı bakıyor. Bu önemli. Eğer aranızda samimi dürüst bir arkadaşlık varsa ve onu kaybettiğin için üzgünsen ara tabi ki...

1|0
    0|0
    • Sevgili olmauı ne o ne de ben istemiyoruz. Sadece hrrşeyimi paylaşabileceğim bir insandı.

Yükleniyor...