Tuttuğun futbol takımının oyuncusu bile başka bir takıma gidiyor, siz fanatiklere ne oluyor?

____Futbol u gercekten anlamını bilerek sevenler ve yaşayanlar bu sorudan muaftır.. Sözüm meclis dışına___

Takımın oyuncusu bile baska bir takıma gidiyor forma değiştiriyor da siz fanatik adı altında hasta insanlara ne oluyor? Amacından sapıpta en yakın arkadasınla bile sırf bu muhabbet için aranı açıyorsan takım yuzunden adam seçiyorsan adam bıcaklıyorsan küfür ediyorsan bunun neresi normal?

Futbol düşmanlığına hayıııııııırrr! ?

Bir bayanım evet futbola ilgim çok degil ama hastalık derecesinde futbol fanatikliğine karsıyım.. Tuttugun takımın oyuncusu bile gidip satıyor sizi naber ? :)

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• öyle bir fanatiklik ki?...normal şartlar altında hakkını bile formalite icabı helal etmeyeceğin adamı, senin kulüp tarihinde en fazla zarara uğratmış ve tüm dünyanın gözü önünde satılık şikeci bir takım yapmış, ahlaksız göstermiş bir adamı bile ki bu adam 'hapiste'., kahraman yapıyorlar sözüm ona. Yaa Ramiye, neden böyle yapıyorsun? ramiye bir isim.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Bu futbolun bir parçasıdır. Gidene küfredilir Emre belezoğlu ve Selçuk Inan bunlara örnektir.

0|0
    0|0
  • 1)İnsan doğası gereği bir gruba ait olma ihtiyacı duyar.

2)Bu gruplardan en masumu spor takımlarıdır, en gözdesi ise futboldur.

3)Hayatın tüm sıkıntıları ve koşuşturmacası içinde insanlar bu tür aktivitelerle stres atar.

4)Futbolu iticileştiren parayla maç satın alanlar ve bunun bir oyundan ibaret olduğunu anlayamayan holiganlardır. Bunlar zaten normalde de sokaklarda serserilik yapan kültürsüz insanlardır. İçlerindeki hayvani duyguları futbolla boşaltırlar.

5)Ben de fanatiğim ama benim fanatikliğim takımımı sonuna kadar desteklemektir, başkasına zarar vermek değil.

6)Gelen giden futbolcular, yöneticiler beni bir yere kadar ilgilendirir. Aslolan milyonlarca Fener taraftarıdır. Yüz küsür yıllık Fenerbahçe kültürüdür.

0|0
    0|0
  • futbolcular bu işi maddiyat için yapıyor dolayısı ile takım değiştirmesi normal.

taraftarların maddi bir kazancı söz konusu değil, seviyor işte.

sevip, neden sevdiğini açıklayamadığı diğer şeyler gibi...

0|0
    0|0
  • Ben futboldan nefret ederim.Bazen koşu yarışı ve basketbol izlerim.Futbolu sevmiyorum çünkü senin dediğin gibi bazen fanatikliğin b^kunu çıkaranlar var.Hem bu öyle bir fanatiklik oluyor ki iddiaa ile ev geçindiren insan gördüm.

0|0
    0|0
  • bir nebze stres bir ego tatmini bir dışa vuruş şekli eskiden bende de vardı biraz ama şimdi şike mike dalgalanınca futbolun da bku çıktı diye düşünüyorum şmdi tenis turnuvalarındaki kavgalara gidiyoruz :)

0|0
    0|0
  • tuttuğu takıma 5 kuruş bile faydası olmayıp kulübün sahibiymiş gibi davrananlara ne demeli.

hayatında 1 numaraya koyduğun şey futbolsa bir futbol takımıysa o insandan diğer insanlara hayır değil şer gelir futbol sadece eğlencedir diğer insanlardan ayrışmak için bir neden değildir

0|0
    0|0
  • türkiye de stresini nerede atacak bu insanlar tabii maçta küfür ederek karşı tarafa sataşarak :D maalesef bu. ama çağresi var deplasmana taraftar gitmeyecek ve statlar modernleştikçe insanlar da kültürlü oluyor. eski statlar da bu yüzden daha çok tehlikeli ama tt arena da böyle olmaz.

0|0
    0|0
  • Bak çok önemli bir konuya değindin.Qaresma mı daha iyi Arda Turan mı daha iyi muhabbettiyle kavga eden arkadaşlarım var artık bu oyuncular onlara ne veriyorsa :D

0|0
    0|0
  • futbol işte bir top ve peşinden koşan koca koca adamlar ve binlerce bagıran cagıran hayran kitlesi :P

0|0
    0|0
  • Peki sana ne oluyor?

0|0
    0|0
  • Dpğru yazmışın zaten ben bu takım işini çözemedim çözemiyorum adamlar milyonlar para kazanıyor biz üzülüp sevniyoruz bunu hep söylediğimde tepki alırım zaten .

0|0
    0|0
  • hiç

0|0
    0|0
  • Oyuncular geçer gider, takım baki.

0|0
    0|0
  • sevdigimiz özümsedigimiz oyuncuyu..sevmedigimiz takımda görmeye tahammülümüz yok sanırım.

0|0
    0|0
  • gidebilir profesyonel oyuncudur. oh gitti kurtulduk derim ne bok olduğunu anlarım.

0|0
    0|0
  • saade başbaqanın neyi oluosun sen yaw o taraflara çog benzeyon

0|0
    0|0
  • futbol memleket işidir. herkes memleketinin takımını tutsun. bilakis yabancı futbolcuyada karşıyım.

0|0
    0|0
  • haklısın.

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar katılıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• öyle bir zevkle okudum ki ne kadar doğru diye haykırasım geliyor kocaman kocaman alkışlar

0|0
    0|0
  • 5 yıldız verdim =) sorun güzel

0|0
    0|0
  • Futbol bahane.

0|0
    0|1
  • futbol asktır takım asktır üzgünüm ama bende küfrediyorum :D :(

0|0
    0|0
  • Elalemin kazandığı milyon dolarlar işte bizi birbirmize düşürüyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...