Baştan sona kadar nasıl bir erkekten hoşlandığınızı yazabilir misiniz?

Öncelikle nasıl bir erkek türünden hoşlanırsınız ? Nasıl olmasını istersiniz. Tenefüslerde falan yanınıza gelmesinimi yoksa uzaktan sizi izlemesinimi.

Bu soruma uzunca cevap vericek ablalarıma +1 veriyorum ve ayryetten teşekkür ediyorum :) Baştan sona kadar nasıl bir erkekten hoşlandığınızı buraya yazabilirmisiniz. Uzun süredir yalnızım belkide sizin yardımlarınız ile bir sevgilim olablir

Kız ablalarım bir cevap verebilirmi acaba

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• ilgili olmalı ilk adımı sen at muhabbetlerine girmemeli bir erkek ne yapması gerekiyosa sonuna kadar yapmalı hakkını vererek yapmalı. ama bir kız için yaptıgını gidip digeri için de yaparsa olmaz öyle iş. biraz romantik olmalı çok şatafata gerek yok benim gibi biriyse küçük sürprizlerden büyük mutluluk duymasını bilir zaten. bencil olmamalı kaba asla olmamalı. karakter sahibi diyoruz böyle insanlara. kısaca karakter sahibi olmalı ablacım

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim abla. bu kızı pazartesi görmeye gideceğim. bana sürekli çok tipsiz oldugunu ve benim güzel olduğumu söyleyip duruyor :) Sebebi varmıdır acaba

• tipsizse ilgimi çekmez açıkçası. durumun o kadar vahim mi

• vahim :) Bana bir keresinde şu cümleleri kurdu '' Sen insanın sahip olabileceği en iyi arkadaşın '' ''Keşke şuan yanımda olsaydın beraber ağlardık'' ''Ölmek istiyorum , çok tipsizim''

Vee en hoşu :) '' Keşke senin gibi bir çocuğum olsa '' :)

özelden daha iyi konuşabliriz müsaitseniz.

Kızlar Ne Diyor 2

• kız ablalar ama.. erkek ablalar değil :DD

0|2
    1|1
  • Ona kendini özel hissettir. Küçük romantik sözler söyle. Bazılarını ağzından kaçırmış gibi de yapabilirsin mesela. Bakışmakla iş hiçbir yere varmaz.

0|1
    0|0
    • Hadi ya :) Aynı sorm sanada geçerli.

abla okulun en popüller kızı olsan tipsiz bii seni nasıl etkiler ? Nasıl kendınden hoşlandırır. Bunuda bir açıklayabilirmisiniz :)

• İş çok karışık. Akışına bırak bakalım.

• öyle yapıcaz artık :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu böyle olmaz bir anda olan şeyler bence bir yerden ders almakla olmaz yani

0|1
    0|0
  • ahh be koçum sen burada aldığın derslerle kendine manita yapabileceğine inanıyorsan ve umudun buralara kaldıysa cinsiyet değiştirme olayına bakmanı tavsiye ederim Kimbilir belkide yanlış bir bedene hapsolmuşsundur Bir düşün derim ;)

0|2
    2|0
  • şike yapma be :) + 1 miş:D

0|1
    0|0
  • Knka yaş 25-29 soru tenefüsler... Yapma bunu bana djstuuum;)))

1|0
    0|1
  • Gülmeyin valla dogru söylüyor bu sitede erkek ablalar çok

0|0
    0|1
Yükleniyor...