Irkçılığın mantığını anlamıyorum. Napoli Taraftarı hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Balotelli kendisine yapılan ırkçı tezarühatlardan dolayı gözyaşlarına boğuldu. Daha önce de yaptılar bir sürü cezaları var. Yani nedir bir insanın ten rengi ile dini ile işte uyruğu ile dalga geçmek ? Ne düşünüyorsunuz bu -insan demiyim- zavallılar hakkında ?

link

Güncellemeler:

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Şu resim içimi parçaladı gerçektennn :( sanki bana yapılmışş kadar acı hissettimm :((

Elinde olmayan şey için dalga geçilmesi ve bu gözyaşlarıı çok kötüü :((((

insanlıktan nasibini almamışş kalpsizzz vicdansız yaratıklar söyleyecek birşey bulamıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Drogba olsa çok güzel cevap verirdi de neyse anlıyoruz ki İtalyanlar çok ırkçı ve Balotelli gibi bir oyuncuyu da ben Galatasarayımda görmek isterim

NO TO RACİSM!

0|0
    0|0
  • spor evrenseldir

0|0
    0|0
  • Halbuki bilmiyorlarki afrikada beyaz tenli birinin yüz felci olacağını millet Allah herkesi değişik yaratmış sen Allah'ın yarattığı adama nasıl ırkçılık yaparsın anlamıyorum nasıl insanlar onlar ya .

0|0
    0|0
  • Bunu yapanlar Balotelli'nin tırnağı olamaz lan.

0|0
    0|0
  • Sözün bittiği yerdeyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yazıklar olsun onu yapanlarqa link

0|0
    0|0
  • koca sosyolojik problemi balotelli'ye indirgediğin için nobel fizik ödülü alabilirsin, başvur bence panpa :D

0|0
    0|0
    • Balotelli'ye indirgemedim yeni olay diye söylüyorum. Yoksa ligimizde muz atanları da gördük. Kurşunlanan insanları da... :)

• taraftarlık yaptıklarını sanıyorlar ama insanlığa bile girmez o tribündekilerin yaptıkları balotelli denen şahıs en basiti nice beyaz sporcunun yapmadığı şeyi yapıp her yıl kazancının %60 ını ihtiyaç sahiplerine bağışlıyor nokta

0|0
    0|0
  • Kendini gram geliştirememiş bir ırktan bahsediyorsak haklılar çok haklılar futbolcu olmakla iş bitmiyor bilim nerde? kitaplar nerde? tarih nerde?

cayırt

0|0
    1|1
  • Bu adam dışlanınca mı ağlıyor hep? Her fotoğraf ağlıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...