Mantığınıza aykırı ama bir o kadar da gerçek bir sevgi yaşadınız mı hiç?

Bir çok hata yaptı. İhanetini ayrıldığımızdan günler sonra öğrendim. Son günümüzde bana uyuyorum deyip bir başkasının yanına gitmiş. Öfkeyle hareket ettim. Yerini doldurmaya çalıştım. Belki de onun canını yakmak istedim. Sonrasında barışmak istedi. Korktum, güvenemedim. Şimdi ise bana bir zamanlar aşık olduğunu ama soğuduğunu söylüyor. Yeniden tanışmışız gibi konuşmak istiyor. Güvenemiyorum. Sadece bir hoşlantıymış bana karşı hisleri. gerçek aşk bu kadar çabuk tükenir mi? ihanet affedilir mi? Peki o bunca şeye değer mi?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• biliyorum bunları çok iyi biliyorum. düzeleceğini sanıp tekrar güvenirsin ama aynı şeyleri yaşadığın için sonuçta sen aptal olursun. denemeden bilemez insan tabi ki ama bir defa yapan ikiyi üçü beşi niye yapmasın? güvenme... güvenme... güvenme.. derim. kandırmasına izin verme. sen ona dönersen ' eheheh ne vazgeçilmezmişim aldattım ama yine döndü bana kız eheheh ' diyecek içinden ve yine yapacak. zaten seni gerçekten sevmiş olsa affetmeni gerektirecek bir davranışta bulunmazdı.. yapma.. sinirlerini bir daha bozmasına izin verme. at onu hayatından.

1|0
    0|0
    • çok teşekkürler. evet beni cepte görmesini istemiyorum. ama ona karşı zaafım var .

• unutturamıyor ya. birinde başkasını aramak çok can yakıyor.

• aramadan bulsak hiç beklemediğimiz bir anda... bence unutturur.. umutsuz olma :) onun istediği gibi mutsuz da olma

Erkekler Ne Diyor 7

• affeden kadın ya da erkek aptaldır bence.geçmiş geçmişte kalmalı.ihanet unutulmamalıdır bence.seven aldatmaz bana göre ne olursa olsun.

1|0
    0|0
  • tıpkısının aynısını hemde :)

1|0
    0|0
  • bişe yok olur öyle. geçer geçer . bittti tamam acımadı acımadı a.aa. bak geçti hanimiş bunun annesi hanimiş bunun babası. yesin onu dayusu.

1|0
    0|0
  • aşkla mantık bir arada olmaz. Aykırısı zaten aşk olamaz. Gunun birinde keşke demektense pışman olmayı acı cekmeyı yeglerim. En azından geçmişımın penceresini kapatır şimdiyi yaşardm. Dıger turlu pencerem hep açık kalırdı.

1|0
    0|0
  • Allahım yanlış da olsa mantıksız da olsa ben niye hiç ilişki yaşayamıyorum nedennnnnnn:'(((

cayırt

2|0
    0|0
  • yaşamadım ablası. bugün berbere gittim karizma oldum.

1|0
    0|0
  • hayır hiç yaşamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...