Düştüğüm duruma bakın !

Bir yıllık ilişkim var . Arkadaşlarla hep birlikte bir mekana oturduk . Kalktıktan sonra erkek arkadaşım cüzdanımı çantana koy . Elimde taşımaym dedi . Meğer kalktığımız yerde paranın üstünü almamış . Benden cüzdanını istedi . Parayı düşürdüm mü çantana bak dedi . Resmen hırsız yerine koydu . Çantamın içini cüzdanımın içini gösterdim ve onu orada bıraktım . Sonra kalktığımız yere gidip paranın üstünü almış . Utanmadan bana abartıyorsun diyor. Sizce ben mi abartıyorum ?

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• ayyyy bu erkeklerın zeytınyag gıbı uste cıkma durumları yok muvalla adamı cıleden cıkartıyor.benım bızzat ıcınde bulundugum durumdada haklıyken ozur dılemek zorunda bırakılmam vardır.bu da onun gıbı bır durum olmus.olayı yasatan o ,sen hat höt edınce suclanıyorsun.offf ya resmen ökuz bunlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kizarkadasima boyle bisey yapsam beni oyar herhalde:) kisa ve net:) 2 katini verip susturmaliydin bence

0|0
    0|0
  • o her kmse kütüğün önde gideniymiş, ve sen buna rağmen abarttığını düşünüyosan hiç bişey diyemiycem sana:)

0|0
    0|0
  • hiç bir şey diyemiyeceğim... Artık geriye dönse bile Bir daha yanılmam ki Seviyorum dese bile İnanmam ki Neden mi Çünkü sevilirken sevmedi ki

0|0
    0|0
  • Yol ver gitsin 3 kuruş için gururunu kıramaz hakkı yok

0|0
    0|0
  • Bugun bunu yapan biriyle gelecekte birlikte olmak gibi bir hata yapma ekmek alirken bile hesap sorar

0|0
    0|0
  • tatlım sorun yok düşmüş mü demiş kurma kafanda fazla .s

0|0
    0|0
  • çüşşş* ayrıl gitsin

0|0
    0|0
    • Ayrıldım zaten . Bu olay dün oldu

• iyi yapmışsın şerefsize bak bir yıldır sevgilisiniz yaptığı şeye bak

Kızlar Ne Diyor 11

• Ohaa ya ayrıl derim adama bak.

0|0
    0|0
  • ondan sana hayır gelmez ayrıl ve barışma o ne öyle yaa bulamadıysan cebimden veriyim paranı de sinir oldum valla

0|0
    0|0
  • Senin 3 kuruş parana kalmadım beyinsiz deseydin. İnsan sormaya utanır be çantana bak da ne demek. Ona göre abartıyor olmayabilirsin alışkın bnce o bu durumları yaşatmaya. Yol ver.

0|0
    0|0
    • Bu olayla anladım ne MAL olduğunu . Malesef üzüldüm böyle bir duruma düşürdüğü için

• Sen ilerde bunla evlensen paramı çok yiyorsunda der bu salak

• uv. fena bir durum.

0|0
    0|0
  • yok artıkkk! sana hiç güvenmemiş demek ki abartıyorsun demek nedir ya en iyisini yapmışsın ayrılarak..

0|0
    0|0
  • abartma ya :/

0|0
    0|0
  • hayır .. öyle yapacaksa neden vermiş ne kyımetli parası varmış kendı mallıgı

0|0
    0|0
    • Ben çok utandım resmen hırsız gibi . Cüzdanımın içini bile gösterdim .

• senı öyle bir duruma sokarak çok yanlış birşey yaptı

• Abartıyosunmu boş ver güzelim ya ayrıl bitir gitsin

0|0
    0|0
  • Çantana düşmüş olabilir diye demiştir abartma ya :)

0|0
    0|0
  • hayır abartmıyosun. velevki çantana düşmüş olsaydı o hiç o konuyu açmadan kapatmalıydı bence

0|1
    0|0
    • +1 Tek ve en doğru cevap bu gizliden gelmiş . Eve yürüyerek döneceğini bilse de , paranın lafını bile etmezdi kendini bilen seviyede olgun biri . Bu hala ortaokul son kafasında yaşayan biri. Abarttığın birşey yok , iyi orada yedip içtiğinizin de parasını iade istememiş ki , böyle beyinle yapardı da. Demek ki azıcık boy var :)

• işte erkekler. naparsın /:

0|0
    0|0
Yükleniyor...