Karşı cinste olsanız yapıcağınız ilk şey ne olurdu ?

Karşı cinste olsanız yapıcağınız ilk şey ne olurdu ?Karşı cinste olsanız yapıcağınız ilk şey ne olurdu ?Karşı cinste olsanız yapıcağınız ilk şey ne olurdu ?Karşı cinste olsanız yapıcağınız ilk şey ne olurdu ?

İbretlik cevaplar bekliyorum :D

Güncellemeler:
Benim cevabım lezbiyen olurum yine kızlardan vazgeçmem ve Bakkala borcumu öderdim :D
Hayal gücünüze bayıldım :D

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• karşı cins olsaydım o karı kesmenin dayanılmaz zevkine varırdım.Böyle bütün kadınları keserdim.(Yani kendimi erkek gini hissederek söylüyorum bunlar) güzel bulduğum kadınlara laf atardım 'Off yavrum ne güzelsin yerim o yanaklarını,at gibi maşllah,öperim sizi yerim sizi.Yani içim kadın sevgisiyle dolu olurdu.İnsan sevgisindan kaynaklanıyor olsa gerek.

0|1
    0|0
    • Büyük ihtimal önce kafana çanta yerdin sonra eline kelepçe doğru mahpus damına :D

• ulan hayalimin içine s*çtınız.

• Bence yanlış açıdan düşünüyorsun birde böyle düşün hayalin zaten wc üzerine kuruluydu :P

• ks'de mavi profil açmak.fdghfd

0|1
    0|0
  • ayakta isemek, yolda yururken göbegimi kasiyip sonrada bir dönerciye gidip abi cek bir döner derdim. Sonra istedigim kadar geyirir, sonra bir meyhaneye gidip adimi hatirlayamiyacak kadar icer. ABI GETIRIN O KIZI, SEVIYORUM derdiiim hahah

0|1
    0|0
  • bi kadınla sevişmek olurdu sanırım gerçi o yüzden biseksüelim ya. o ebattan bu ebata vay arkadaş şeklinde önüme bakardım herhalde :D :D

0|1
    0|0
  • ben şahın araba ve arkadaslarımı alırdım..beyaz takım gıyerdım, altına sıvrı burun ayakkabı, pembe gömlein üst düğmeleri göbege kadar acık, boynumda altın zıncır, arabada bangır bangır ankaralı namık çalar, kolum camdan dısarda, bilegımde oltu tesbıh, gözümde cakma damla gunes gozlugu, sacımın hepsi dik, trafıge cıkar önüme gelene laf atardım, karakola duserdım.. çokk eglencelı gorunuyorlar ya...

1|1
    0|0
    • Çok güzel betimleme yaptın tebrik ederim gözümün önüne geldi :D öyle bir dünya yok :D

• hahahah,okurkeeen gulduum haha :D super

• mersi canım :D

• ayakta işemek

0|1
    0|0
  • seninle yiyişmek :):)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim yüzüme değil de başka bir yerime bakanlara siz ne ayaksınız lan derdim :D He bir de kesinlikle evlenmeden olmaz :D Güldüğüme bakmayın samimiyim evlenmeden olmaz. Zor kızı diğer adıyla aptal kızı kesinlikle oynamam. Delikanlı bir kız olurdum tabi kız olduğumu unutmadan. Birde olmazsa olmazım beni üzecek biriyle olmak olurdu. Çevrede azda olsa o kadar kaliteli kişilik sahibi erkekler varken ben bana değer vermeyeni illaki bulurdum. Sen soruları yenilemişsin ben cevabı yenilemek yerine her bir soru için farklı cevaplar yazdım hadi hayırlı olsun :)). Acaba sabah uyanırsam kapıma biri gül bırakır mı ? Şaka lan şaka ben alırım gülü siz hangi kapıya bırakacağımı yazın :D

0|1
    0|0
  • Yapacağım ilk şey büyük bir AVM ye gidip yapabildiğim kadar alışveriş yapmak olurdu. Dur bir dakka bunu zaten şimdi de yapabiliyorum. :D O zaman maşa yapardım saçlarıma :P Düğüne gidecek gibi hazırlanmış bir vaziyette kotlarla dışarıda salınırdım :P İşin şakası bunu asla yapmazdım, en iyisi ben yine alışveriş yapayım :D

0|1
    0|0
  • diğer kızlara kaliteli kaşar nasıl olur gösterirdim :)

kesin lezbiyen olurdum biseks yada

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • kendimi aynada sabahtan akşama kadar çıplak izlerdim :)

0|1
    0|0
  • Sabah uyandığımda önümdeki hafifliğin keyfini çıkarırım ..

0|1
    0|0
  • 1.Kendi fotoğraflarımı çeker saklardım :D 2.Salak bir erkek bulur bir iki elletir bütün gün parasını yer mına koyardım ortalıgın :D 3.Kesinlikle günde birkaç kişiyle birlikte olurdum. 4.Canım sıkılınca tekrar erkek olabılıyormuyum ? 5.Cevap evet ise çektiğim fotolara bakıp osbir çekerdim :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...