Başak burcu erkeği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Başak Burcu olan ve uzun kıvrık kirpikli olan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz merak ediyorum?Nedense arkadaş ortamında falan kız arkadaşlarım bu durumdan bahsediyor da bunaltıcı olabiliyor.Sizce kızların bu konuda şaşırmasının sebebi ne olabilir?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Kirpik yakisiyosa problem diyil ki muhtemelen yakisiyodur ve kirpigi uzun erkek cok yok ondan konusulur burc meselesine gelince basak erkegi zor ya tamam dibine kadar sever filan da garip bir tip

0|0
    0|0
    • Genelde yakıştığını söylüyorlar.Başak burcu gerçekten zor ben burçları inanmazdım biraz araştırınca inanmaya başladım.Mesela sevgili olmak istediğim kızların gözünde en yakın samimi arkadaş olup çıkıyorum ee haliyle kız güvendi güvenini sarsmak olmasın diye de söylemiyordum.

Kızlar Ne Diyor 1

• Başak burcu insanları genelde çok soğuk oluyorlar buz gibi. Çok çekingen ve sessizsiniz arka planda kalmayı seviyorsunuz içe dönüksünüz yani.

0|0
    0|0
    • Aslında soğuk değil de ciddiyeti severim samimi olduğum insanların yanında saçmaladığımda çok oldu.Çekigenlik eskiden vardı inkar etmicem ama iş ortamında bu huyumu yendim fakat mükemmelliyetçilik anlayışım hala devam ediyor.Mesela bir kızda bir hata görüyüm bir anda kızdan soğuyabilirim.

• :D Aynen eleştirmeyi seviyoruz ama eleştirilmeye tahammülüz yok :D

• Laf lafı açtı ama muhabbet hoşuma gitti seninle arkadaş olmayı isterim

Erkekler Ne Diyor 1

• hem güçlü hem güçsüzüm yorgun ama ayakta aya aşık akışına bırakmış ve kararlı tutarlı duygusal çelişkiler bırakmaz yakamı sen düşün işte...

0|0
    0|0
    • Aynen çelişkiler çok oluyor o da biraz mükemmelliyetçilikten oluyor

• Allahtan eskisi gibi değil sanırım kendimi atlata atlata kendimi aştım noldum bilmiyorum ama mükemmelize etmeyi başardım yıllandıkçada devam edeceğim...

Yükleniyor...