Soçi 2014 Kış Olimpiyatları'nı takip ediyor musunuz?

Olimpiyatlar bana çok ilgi çekici geliyor.Futbol,basketbol izlemesem bile kış-yaz oyunlarını izlemek çok keyifli geliyor bana.

Kış olimpiyatlarına da göz atıyorum bu sıralar.Farklı bir havası var,ben de yarışmak istiyorum orada diye içimden geçiriyorum.

Takip ediyor musunuz siz?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Artistik buz pateni, uzun atlama ve kızakla kayma ilgimi çekiyor.

Ben yerinde izleyecektim, Sochi hemen Karadeniz'de karşımızda kalıyor. Havalimanı kapasitesini aşmış artık gelen uçakları Trabzon'a yönlendiriyorlarmış. Bilemiyorum, haftaya fırsat bulursam 2 günlüğüne dahi olsa gidip yerinde izleyeceğim.

1|0
    0|0
    • A ne güzel keşke benim de öyle bir fırsatım olsa.Buz patenine zaten ilgim var ben de yapıyorum ders almıştım hatta,

Kayak oyunları vardı dün gece oturup izledim , o beyaz görüntü ve sporcuların verdiği hava bambaşka :)

• Buz pateni rüya gibi birşey zaten izlemek oldukça keyif verici.

Erkekler Ne Diyor 7

• Futbol dışındaki sporları takip ediyorum. Dolayısıyla vaktim oldukça izleyebilirim

0|0
    0|0
  • tehdit ile kazanılan olimpiyatın nesini takip edeyim?

1|0
    0|0
  • Takip etmek ne kelime pastasını bile yapıyorum ^^

0|0
    0|0
  • hayır etmiyorum

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ın maçında kar yağmadığı sürece, karlı yerde yapılan herhangi bir sporu izlemem <3

0|0
    0|0
  • Hayır izlemiyorum bu ara derslere odaklandım bugün hariç...

0|0
    0|0
  • Etmiyorum ama o kadar masrafı ülkesinde ki yoksul vatandaşa yapsa hayır dua alırdı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet, izlerim.

Tv'nin sürekli açık olduğu zamanlardır benim için.

0|0
    0|0
  • şehitlikte olimpiyat yapışmaz ! soçi 150 yıl önce milyonlarca çerkesin rusya tarafından katledildiği yer hala yerli halka işkence eziyet devam ediyor. Kanımıza dokunmayın . olimpiyatların buyıla denk gelmesi tesaduf değil bu 150. yıl barış için değil saygısızlık için yapılıyor .lütfen türkiye olimpiyatlara destek vermeyin biz bu topraklar için kan verdik türkiye bizim ikinci vatanımız sizdenne toprak istedik şimdiye kadar ne de sesimizi çıkardık sizden sadece olimpiyatlara destek vermemenizi istiyoruz lütfen

0|0
    0|0
  • rusyada yasadigim icin evet :) yani ister istemez takip ediyorum

0|0
    0|0
  • Benim çok ilgimi çeken spor yok

0|0
    0|0
  • Evet her gün izliyorum :) Özellikle artistik buz patenini :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...