Sevgılınızın yakın kız arkadasıyla ılıskısı ne olcude olursa rahatsız eder ?

sevgilinizin yakın kız arkadaşıyla ılıskılerını sorgular mısınız yanı neler sızı rahatsız eder ? ıkımııznde yakın arkadası kız ama aralarındakı ılıskı benı cok rahatsız edıyor el kol hareketlerı olsun konusma tarzları olsun yanlıs mı dusunuyorum ve bunu sevgılıme uygun bır dılle nasıl anlatabılırım ?

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yeni nesili çözmüş değilim.. Sevgilisinede aynı kız arkadaşlarınada.. Bir kere bir erkek bir kıza ya da bir kız bir erkeğe el şakası yapamaz bu dürtüdür dürtülerde cinsellik içerir içermese bile cinselliğe yönlendirir.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 4

• Yakın arkadaşının cinsiyeti önemsiz. Karşı cinsten arkadaşı/arkadaşları olabilir.

Bunu hoş karşılarım. Ama aşırı laubali davranışlar rahatsız eder ve söylerim. Mesafe önemlidir.

0|1
    0|0
    • bunu hem kız arkadasıma hem de sevgılıme soylemem lazım ama nasıl bır dılle soyleyebılırım kendımı tutamamaktan korkuyorum

• Sevgiline söylemen daha doğru olur.

Kız arkadaşın bunu kendince senin kıskançlığına yoracak. Oysa ki durum çok fuzuli. El kol şakalaşmaları uzaktan da hoş durmuyor. Normalde de sevmem.

Sevgiline durumdan rahatsız olduğunu ve gereken şekilde mesafeyi koruması gerektiğini söyle.

• Ben de oldukça kıskancım ve bırak el kol hareketi konuşması şakalaşması dahi çıldırtır. Bunun güvenle falan alakası yok tamamen benim yapımla alakalı. Ona uygun dille anlatabileceğini sanmıyorum ne var ki bunda yanlış bir şey yapmıyorum tarzı şeyler söyleyecektir :/

0|0
    0|0
  • sorgulamıyormuş gibi yapıp aslında takip ederim.

0|0
    0|0
  • sevglimin kız arkdşı olamaz kesnlikle. bn rahat duramam snirden

0|0
    0|0
Yükleniyor...