Allahın Adaletine örnek verebilir misiniz hayatınızdan?

Ben Allahın adaletine inanıyorum çok şükür ama henüz buna örnek verecek bir durumla karşılaşmadım.Misal eski 5 senelik erkek arkadaşım aldattı beni bende sessizce ayrıldım ancak henüz eden bulur hesabı onun bana yaptıklarını çektiğini ne gördüm ne duydum .Sizin hayatınızda bunlara örnek var mı?

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• Ben yoğun bakımdayken canımla uğraşırken gözümü ilk açtığımda sevgilimi aramıştım halbuki o beni ne hastanedeyken aramış nede hastaneye gelmiş aradığımda söylediği ilk kelime soğudum bitirelim ben bu acıyı tam 4 sene çektim sonra bir baktım ki iş yeri iflas etmiş ki türkiyenin batmaz denilen şirketlerinden biriydi sonra geçenlerde facesine baktım sonsuza kadar*giit yazmış demek ki onun da canını yakmışlar ,

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yüzde 50'miz Tayyip'in müslümanlığına inandı, Allah'ta 11 yıldır başımıza bela olarak almıyor canını... Ne evine ateşler saldı, ne dünyayı başına yıktı...

İşte Allah'ın adaleti...

1|1
    2|1
  • bazıları zengin doğuyor hayır felan yapıyor para olunca huzurda var oh miss biz o kadar zengin doğmuyoruz zaman olmuyor kendimize harcadığımız paradan hayır yapmaya para kalmıyor ee ozaman onlar cennetlik biz cehennemlik mi olucaz neyse öbür dünyada görüşücez sonuçta cehenneme gidersem sorarım neden zengin doğmadığımı

1|0
    0|0
    • herkes sahip olduklarından sorumlu olacak.zengin nasıl harcadı,ne yaptı ne yapmadı ondan hesaba çekilcek.en iyisi fakir olmak

• Zamanında yaktığım canını yaktığım insanların ,

son zerresine kadar çektim.

Artık daha dikkatliyim bu konularda

1|0
    0|0
  • burda sıkıntı çekip sabredenler ahirette mükafatını görecekler, burada zulmedip keyif sürenler ahirette bunun hesabını çekecekler, eğer Allah zalimin cezasını bu dünyada vermiyorsa ahirette binlerce misliyle çekmesi için vermiyor bu dünyadaki ceza kurtuluş olabilir, mesela başbakanımızın kul hakkı yiyip krallık sürdüğü gibi

0|0
    0|0
  • cennet cehennemde olacaklari bilmeden konusmamak lazim.

0|1
    0|0
  • senle evlendikten sonra seni aldatılmaktan kurtarmış.şükret

1|0
    0|0
  • Allah'ın işi yok senin erkek arkadaşından intikamıylammı uğraşıcak töbe töbe

0|0
    1|1
    • öyle şeymi var ee buradada adaletsizlik söz konusu olur senin dediğin gibi olsa

• Elbet herkes cezasını ahirette çekecek.

Kendimi dini bir kişilik gibi hissettim

0|0
    1|0
  • Dünya'da hergün açlıktan ölen 60.000 insan Allah'ın adaletine birer örnek teşkil eder.

1|0
    6|1
  • 20 küsür senedir annem babannemin yaptığı büyünün acısını çekiyor. şimdi sıra onda o çekiyor. geçen yaz ramazandan beri hasta , ve tam acıları dindi derken bir yerde düşüyor ardından tekrar acılarla boğuşuyor. elbette onun böyle bir acı çekmesini istemem ama şeytanla dost olanın cezası elbet görülür. işte buda Allah'ın adaletidir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• bi adam var.annmlere arsa satmış ama tapularını vermemiş.seneler geçmiş hala alamamışlardı.şimdi 20 milyara yakın masraf yapıp arsayı tekrar satın alıyolar o adam yüzneden.bunu yaptığı tek aile bizimkiler de değil.adamın işi dolandırıcılık.geçen sene gencecik oğlu intahar etti.diğer oğlu uyuşturucudan hapisteydi..Allah'ın adaleti mi değil mi bilmiyorum

0|0
    0|0
  • ben görmedim daha ama bu dünyanın öteside v ar tabii çeken burada çekmek için dua etsin öteye kalırsa fena

0|1
    0|0
  • Çok severim, alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste sözünü... çıkar, çıkacaktır, çıkıyorda. Sen sabretmesini bil. Gerisini Yüce Rabbime bırak.

0|0
    0|0
  • illa burada mı çekilmesi gerek cezaların? dünyada cekiyorsa şanslı yine. öteki daha kötü bence

0|1
    0|0
  • Ben ne zaman buyuk konustuysam başıma geldi eden bulur merak etme onu da aldatırlar. Bende aldatıldm kızları seks objesı olarak goren bırnden ve smdı kız kardesı olmus allahn adaletne bak :D

0|0
    0|0
  • Ona bakarsan her pisliği yapıp hayatına hiç bir şey olmamış gibi devam edipte hayata dair şansı yaver giden bir çok insan var. Buna ne diyeceksin?

0|0
    0|0
  • Allah birayı helal kılsaydı iyiydi :/

0|0
    0|1
  • Allah'ın Adaletinden bahsetmek ne kadar komik

0|0
    3|2
  • Bu dünyada olmazsa diğer dünyada tecelli eder daha fazla misliyle

0|0
    0|0
  • Offfff ergen isyanları bunlar

0|0
    0|0
  • çok yakın bir akrabama ,iftira atıp boşanırken çocuklarından ayırdılar

oda şahitlik eden adama ben dirisinden ayrıldım sen ölüsünden ayrılırsın inşallah dedi

adam daha mahkeme den evine gitmeden 2 çocuğu araba altında kalıp öldü

0|0
    0|0
  • Babam annemi aldattı annemle 16 yıl önce boşandılar ve babam o aldattığı kadınla evlendi annemse benden başka çocuğu olmasını istememiş hiç bir zaman babamın yüzünede demiş ve babamın benden başka çocuğu olmadı çünkü o kadın kısırmış :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...