BURAĞIN POZİZYONU PENALTIMI?

link

Bence çok net penaltı ve kırmızı kart olmalıydı sizin düşünceleriniz neler?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Aynen penaltı olmuş bncede ama ne diyelimki vermezler abi futbolun böyle yanıda var

0|1
    0|0
  • çok net penaltı değil bence. hemen düşmemiş ayakta durabilirdi de..

0|1
    0|2
  • Adam ilk defa gerçekten düşürüldü ondada hakem vermedi penaltıydı evet :)

0|2
    0|0
  • %100 penaltı maç 4-0 bitebilirdi ama olsun sonuç olarak kazandık ve mutluyuz

0|2
    0|0
  • %100 gol posizyonu kırmızı kart ve penaltı ile cezalandırılmalıydı boffin ama burak güvenini kaybettirdi herkese böyle olması normal .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Burağın üzerine öyle bir geliyorlarki hakemlerde artık Burağa faul çalsammı çalmasammı diye düşünüyorlar

0|1
    0|1
  • Bende ilk gördüğümde penaltı dedim ama başka bir açıdan daha gösterdi maç sırasında Burak ayağını çekerken kalecinin ayağına takılıyor, kaleci ayağını Burak'a takmıyor yani. Böyle pozisyonlarda niyet önemlidir kalecinin Burak'a faul yapma gibi bir niyeti yok bence. Böyle bir pozisyon 4-3 kazandığımız Fenerbahçe maçında olmuştu Tuncay'ın ayağı Cordaba'ya takılmıştı Cordaba hiçbir şey yapmamıştı ama hakem yemişti maalesef burada Cüneyt Çakır Burak'ın ayağını gördü zaten aksi taktirde kendini yere attı diye sarı verirdi. Kısacası bence penaltı değil ama penaltı olduğunu düşünenlere de saygım sonsuz.

0|0
    1|1
    • burak vursa gol olacak ve kaleci yatmış burak neden kendini yere atsın orada

• Sadece ayak değil ellede itmesi var dikkat edersen

• Bence Burak senin dediğin o müdaheleyle düşmez düşmeyebilir isterse devam edebilirdi eliyle çok az bir müdahelesi var itme bile denemez yani Burak bence işin kolayına kaçmış eğer kalecinin elini göz önünde bulundurursak. Ayağından sebep düştü diyorsan onu da cevapta belirttim zaten.

• Bence değil. Farklı açılarda izledim...

0|1
    0|2
  • Penaltı ve kırmızı kart verse maç 6-7 yede gidebilirdi ama hakem yine es geçti

0|0
    0|0
  • şimdi kim emek hırsızı? neden burağın penaltısı verilmedi? neden eskişehir 10 kişi kalmadı? ya bu maçta Gs puan kaybetseydi kim hesabını verecekti? dün cüneyt çakır herzamanki gibi fb formasıyla yönetti maçı

0|0
    0|0
  • dostum penaltı dil bu adam kendini atmıs cok az bir mudahele var.tarafsız baktım

0|0
    1|2
    • Hem eliyle hem ayağıyla iyi izle pozizyonu o az müdahale dediğin şey koşan adama çok ağır gelir halı saha maçlarında son sürat koşarken sana sadece elimle dokunim takla atarsın net penaltı ve kırmızı olmalıydı çünkü dikkat et kalecinin topa müdahalesi yok olsa değil evet topa müdahale etmeyip adama dokunursan bunun adı malum..

• ülke futbolunun neden gelismedi belli degilmi magandalar filen derken hakemler tff dekiler :)

• Ha ha :) Zamanla inş

Yükleniyor...