Seks mi aşkmı arkadaslıkmı???

Selam arkadaşlar kısa özet geçmek istiyorum.

Bundan 2 ay evvel bir çocukla tanıştım, zengin karizmatik yakışıklı, bildiğiniz her kızın rüyalarının prensi diyebilirim.

Bende yurtdışında dogdum büyüdüm yarım senedir burada yaşıyorum ve oldukca güzelim, sadece biraz balıketliyim.

Neyse şimdiye kadar bir kaç kez bulustuk, arkadas cevreme girdi ben onunkine girdim, beraber gezdik tozduk falan, ama nerdeyse her seferinde beraber olduk, ama normal bir sevisme değil yani bu aramızda gecen birbirimizi cok arzulayarak isteyerek hic böyle saatlerce defalarca tüm gece boyunca biriyle olmamıstım. Hayatımda onlan oldugum kadar güzel hisleri tatmadım.

Böyle bir ciddi falan da olsun istemedim gayet rahatım bu konuda ama şimdi herşey sanki değişiyor.

Bana hayatımda baska erkeklerın olmamasını söylüyor beni kıskanıyor. Onun hayatında kimsenin olmadıgını söylüyor sadece bunun için benle birlikte olamdığını diyor.. Bana sen cok farklısın, sürekli birbirimize cok benzedigimizi cok ıyı anlastıgımızı, whatsapp üzeri yazısırken bile ben bir gülücük smıleysi attıgımda bile onun benı benım de onu anladıgını, yani bakıslarımız haraketlerimiz hersey aynı. Bana diyorki sen benım kız versiyonumsun, ben nasıl şeytansam sende aynısısın falan cok zeki biri oldugumu böyle şeyler.

Hatta havalar ısınsın seni motorumla gezdiricem iste mangala gidelim, ya anlatmakla bıtmez.

Benim ona duygularımın oldugunu anlamıs diyor o yüzden beni üzmek istemedigini söylüyor.

Hatta bir gece beni sarhosken aradı ve sen benim icin cok farklısın diger herkeze cok kötü ama sana degısık davranıyorum falan diyor.

Lakin ne sevgiliyiz, ne birlikteyiz, bazen bütün gün yazmaz ertesi gün durmadan yazar.

Ona yol vermistim bir keresinde istemiyorum demıstım bırakmadı beni sacmalama dedi.

Dün muhabbet ederken ama bana acıl kılo vermen gerekıyor dedı yani ben senin dıs görünümün icin istemiyrom seni ama yine eski resimlerdeki gibi zayıf olmani istiyorum falan dedi.

Baska kızlarla görüştüğüne eminim her ne kadar yanimda iken telefonu calmasada etmesede, hatta bana da öyle dedi bak telefonum hic calıyormu yok hayatımda senden baskası desede var.

BU COCUK BENDEN NE İSTİYOR YA? BEN EN basta sadece seks ve arkadaslık diye yaklastım neden hersey böyle değişti noluyor

Güncellemeler:
bu arada sevisirken korunmadıgımız halde dikkat et desemde etmiyor yani hamile kalabilme ihtimalim bile var

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Seks değil zaten yapıyorsunuz. Arkadaşlık değil zaten arkadaşsınız . Erkekler bazen birlikte olduğu kişiye aşık oluyor birlikte oldukdan sonra benim arkadaşım olmuştu :) bence aşk :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İyi gün dostun çoktur Sen açken onlar toktur,

Keyfi olunca ağa Olmayınca çocuktur

Borç isterler verirsin Sen istersin hiç yoktur

İnsaoğlu ne tuhaf Hem muhalif hem muaf.

0|0
    0|0
  • İnsanlar evlenecek biri bekler genelde senin biraz ters olmamış mı? Sanırım evlenmek gibi bir gelecek kaygın yok.

0|1
    0|0
    • yo anı yaşamayı seviyorum hayatdan zevk alıyorum her isteğimi kurallara göre yasayamam. Canım ne isterse ne yasamak istersem yasarım benim felsefem bu

• cocugum dogarsa bakarım ona ben zaten öyle mahalle aralarında yasayan tipik türk kızı degılım alırım en kötü ihtimal dönerim almanyaya

• Bak sorun senin düşüncen değil çocuğunun düşüncesi. İleride ne olacağını biliyor musun? Sana sürekli soracak babasını bişeyler eksik kalacak belki de sana çok kızacak senden nefret bile edecek. Daha bir çok şey... Tabi bunları çocuk olduğunu varsayarak söylüyorum ama soruna göre senin kafanda bazı şeyler kesinleşmemiş kendinle çelişiyorsun kararsızsın ve büyük sorunlar yaşayacaksın bu durumda.

• adam söylemiş işte motorcuyum diye neyini anlamadın?

0|1
    0|0
  • Ya gerçekten şerefsiz bir çocuk ya da on numara delikanlı biri elemanın ortası yok anlayacağın birazda bağımlılık yapmış sana karşı anlaşılan biraz cinsel ilişki konusunda soğuk davran niyetini anlarsın ona göre davranırsın

0|0
    0|0
  • 18 yaşımdsaysam arkadaşlık

30 yaşımdaysam seks

60 yaşımdaysam arkadaşlık

0|0
    0|0
  • mutluysan takil ne yapicaksin bukadar mahmutun kezbanin oldugu sitede sorma boyle sorular. Bu arada hamile kalmamani siddetle oneririm cocuk sorumlulugu hayatini bitirir

0|0
    0|0
  • ilk başta hataya düştün tanımadan seks yapmıyacaktın ya anlamıyorum siz kızları fazla tanımadan adamlara bekaretliğinizi açıyorsunuz dış görünüş falan yalan ayak gerçekten seven insan harbi seve 300 kilo olsan bile sever hataya düştün sen çıkışı yok.

0|0
    0|0
  • başkasına bak boşver öyle malları keşke yakın olabilseydk :)

0|0
    0|0
  • bu soru kalkar buradan ben ce ..

0|0
    0|0
  • Destan yazmışsın helal

0|0
    0|0
  • ''acıl kılo vermen gerekıyor dedı'' buradan sonrasını okumadım kullanılıyosun cınım...

0|0
    0|0
  • cok deisik bir durum hafiften hafiften hoslanıo senden sanırım zorlarsan aşk olur :)

0|0
    0|0
  • Lan oğlan senden faydalanıyor kullanıyor güncellemene göre içine bile boşalıyor arkadaşım yazık ya bırak bunu bir erkek olarak söylüyorum ya ciddiyim

0|1
    0|0
  • hiç okumadan söylüyorum seks :D

0|0
    0|0
  • herkez değil "herkes" :D kapatması yapcak seni sadfsadf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bana bir erkek acil kilo vermen gerekiyo diyecek bende o erkek icin ksda destan yazicam hahah :D basarim kicina tekmeyi defolur gider pislik herif :D ay ben sinirlendim sen nasil böyle rahatsinn

0|1
    0|0
    • onu o anlamda demedi eski haline dön falan iste hani hmm nasıl diyim beni kücümseyerek söylemedı bunu hatta bana yardım etmeyi önerdi

• almanyada değil varoş balat kızı olduğu bellı oluyo asdfghjk

• bana laf mi soktun ben mi yanlis anladim :D

• Kilo bahane bence ayrılmak için yer arıyor . Sadece seks için yaklaştığını düşünüyorum. Ama sende önemsemiyorum dedin? O halde üzülmemelisin.

0|0
    0|0
    • ya tam okumadın herhalde ayrılmaya ben calıstım zaten bırakmıyor. Bi görsen varya hele dünki halleri gercekten asıkmıs gıbı tavırları var anlamıyorum

• o halde karşına alıp konuş amacın ne diye :D

• Her şeyi yapıp bide ne istiyor demen tuhaf. Yaptığı şeyi istiyordur en fazla.

0|0
    0|0
    • iste bana sanki daha fazla seyler istiyormus gibi geliyor dedigim gibi bir görseniz tüm arkadaslraım bu cocuk sana asık diyor mesela

• Olabilir de kendini kullandırma derim. Erkekler o ısı yapınca akılları hep orada oluyor ne yazık ki. Onun gözünde bir aracsin. Acı ama gerçek.

Yükleniyor...