Bu kız benimle neden oynuyor devamlı

Sevdiğim bir kız vardı artık değil ama ona defalarca dışarı çıkmayı söyledim o da defalarca reddetti ama benle konuşmayıda ihmal etmiyo canımlı cicimli konuşuyor ama katiyen dışarı çıkmıyor bende beni sevmediğini düşünüyorum artık ya da oynuyor gibi suçum adam gibi sevmekti

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Ailesinden kaynaklı bir durum vardır, izin alamıyordur

0|0
    0|0
    • Oyle bir durum yok emin ol normal arkadaslsriyla disarda gorusuyor surekli

• istemiyordur o zaman , çek kendini geri tamamen anlarsın .

Kızlar Ne Diyor 3

• sevgılın falan yoksa ıstemıyodur.. ya da teklıf ettıgın zamanlarda boyle bırı var mıydı

0|0
    0|0
  • Israr edip götünü kaldırmana ne gerek var?

0|0
    0|0
    • Artik bitirdim tamamen kafamda yavas yavas silerim kalbimden

• kıza onu sevdiğini söyledin mi söylemediysen neyin kafasını yaşıyon anlayamıyorum ya ben olsam herhangi bir muhabbetim olan arkadaşım dışarı çıkma teklifi etse bende kabul etmem önce bir konuşup derdini anlatmalıydın bence .d

0|0
    0|0
    • O dediklerini yapabilmem icin once disari cikmaya ihtiyac var benimle disarda gorusmek istemeyen konusmak istemeyen sevdigimimi soyleyince duzelcek sevdigimi sozle degil hareketlerimle belli ettim ztn

• o zman durum farklı da kız safsa anlamamıs olabilir ..sen bence ilgilenme uzak dur bakalım kızın tepkisi ne olcak eğer seviyorsa zaten merak edip etkileşime geçer ..bir de sana hareketleriyle belli etmiş olması lazım şahsen ben sevmediğim bir erkekle canımlı cicimli konuşmam gerçi karakter meselesi ne diyceğimi şaşırdım :/

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...