Erkek arkadaşlara aoruyor samimi cevaplarını bekliyorum..

Eğer bayan olsaydınız aşık olduğunuz adamla evlenmeyi mi tercih ederdiniz yoksa aşık olmadığınız sizi deli gibi seven bir dediğinizi iki etmeyecek olan zengin aşığınızla mı evlenmeyi seçerdiniz ?

Kendinizi bayan yerine koyup cevaplamayı unutmayın..

Kızlar siz de fikir yürütün hatta canlarım benim :*

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bir bayanın,metabolizmasını taşımıyorum.Bu nedenle,kendimi bir bayana yerine koyup,düşünsem bile bu,tam karşılığını bulmaz.Her neyse,şunu söyleyim.Sevgi karşılıklı olmalıdır,eğer ki sen,seni deli gibi seven insana karşı azda olsa,bir şey hissediyorsan,belki olabilir.Ama,yok sende ona karşı,hiç bir şey yoksa,bu kişinin zengin olması benim açımdan hiç bir şey ifade etmez.İsterse dünyayı bağışlasın,asla onunla evlenip,ne onu,ne de kendimi mutsuzluğa sürüklemem,sevgimi paraya asla değişmem.Çünkü benim sevgim,para karşılığında satılık değildir.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Aşık olduğun erkek sana aşık değil..

Evlenince senin aşkın da er geç bitecek..

Ve biribirinden bıkmış iki insan kıt kanaat geçinmeye çalışırken her gün kavga edecek..

Ama evlilik aşkı bitirse de, iyi imkanlar içinde yaşarken daha az kavga gürültü olur..

Para genelde mutluluk vermez.. Ama mutsuzluğa sebep olan birçok probleme çare olur..

Para aşkı çoğaltmaz.. Ama parasızlık aşkı çabuk tüketir..

2|0
    0|0
  • asik oldugumla evlenirim.her dedigimi yapanla sikilirim.yada herdedigimi yapan safsa evlenir gider onu gizliden aldatirim.benden tam yollu kari olur ha.tam.kasarim bende :D

1|0
    0|0
  • Aşık olduğum adamla evlenirdim.Tabi maddi durumumuz çok zengin olmasına gerek yok orta dereceli geçinebiliyosak yeter.Fakat zühür fakirse işim olmaz taş mı yiycez.Aşk karın doyurmuyo derim zengin olana giderim :D

1|0
    0|0
  • çok seven hep sever onu seçerdim. senin sevdiğinse değişebilir ve seni sevmeyebilir de. o yuzden beni seven diyelim.

2|0
    0|0
  • eğer birine aşık olabilmişsem yani bunu başarabilmişsem, öleceğimi de bilsem onunla evlenirdim..

1|0
    0|0
  • Vicdanım rahat olsun o yüzden aşkımı seçerdim

1|0
    0|0
  • ikincisini fahişeler de yapıyor sadece fiyatı belli ve daha ucuza tabi mal için birlikte olunuyorsa sadece.. o adamın sevgisi bitecektir zaten

1|0
    0|0
  • zengin galiba=(

1|0
    0|0
  • beni deli gibi seviyo ben sevmiyorum ıkımızede ıskence olur o ılıskı ve bıter asık oldugumla evlenırdım tabıkı kızda olsan erkekte olsan boyle olurdu bana kalırsa

1|0
    0|0
  • zengin lan zengin kaçmaz :)

1|1
    0|0
  • Zengin tabi ki paran varsa ne rahat yemisim askini

1|1
    0|0
  • iki taraf da birbirini sevmedikçe evlenmezdim galiba

1|0
    0|0
  • Zengini seçerdim:)))

1|0
    0|0
  • hem beni seviyo hemde zengin daha ne istiyon yaw:) aşık olduğun insan bakalım seni seviyo mu? önce bu sorunun cevabını bulmak lazım

0|0
    0|0
  • Sevmediğim bir adamla niye evleniim ki . Böyle diyince bir garip oldum O.o

0|0
    0|0
  • aşkımdan eminsem aşkı secerdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sevdiğinle değil seni sevenle evlenceksın bu devirde ..mutlu olmak ıstysan onun sevgisiyle sende seversin ama içten sevgi yapmacık değil tabi maddi durumuda iyi olmalı hem maddi hemde manevi yönden tam olmalı bence

1|0
    0|0
  • asık oldugum adamı secerim parasız saadet zor belki ama duygu yoksa parayı ne yapalım..

1|1
    0|0
    • Demek ki,bu ülkede ki hemcinslerinizin çoğundan farklı düşünüyorsunuz.Nedense Türkiye de,sırf zengin diye,sevmediği erkeklerle evlenenler çok var,ya da sırf karşısındaki zengin olduğu için,ona karşı pozitif ayrımcılık yapıpta,toleranslı davranan.Avrupa ülkelerinde,istisnalar hariç hiç bir bayan,sırf zengin diye,sevmediği,beğenmediği biriyle evlenmez.

• Benim asik oldugum :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...