Sporla arası iyi olan arkadaşlar bakabilirmi?

Arkadaşlar barfiks ve şınav felan yapamıyorum bizim burada bir kick box antrenörüyle görüştüm ve boxa başladım hoca ben yaptırırım dedi . Sizce vücut geliştirmeye gitsem dahamı iyi olur birde boyum 1.90 kilom 97 felan önce zayıflayıp sonramı vücut yapcam . Sizce ne yapayım önce birkaç ay boxa gidip sonra vücutamı geçiyim ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Boxda zaten body yaptırıyolar.Spor komplexi içinde salon varsa.Şınav ve barfiks yapman için ilk önce kilo vermelisin o zaman kendi vücut ağırlığını daha iyi kaldıra bilirsin.Boxdada hoca seni zayıflatmaya calısacak kollarını güçlendirmeye çalışacak.Body dede aynısı tabi bu sana kalmış birşey bodyde yardımcı olacak fazla kişi olmaz sana kaytarırsın ama boxda sürekli hoca olacak.Bence box yapman mantıklı ama sen bilirsin.Vücut geliştirmeyue gitsen daha hızlı olacağı kesin.

0|1
    0|0
    • Amacım box öğrenmek değil zaten hoca tanıdıktı sen boxa yazıl salonda ben sana yaptırırım dedi benim ağustosa kadar zamanım var biraz boxa gidip zayıflasam sonra bodye geçsem hafif kaslı vücudum olsa olurmu birde ilaç alsam

• Allah razı olsun çok sağol

• birşey değil kardelşm yardımcı olduysam ne mutlu bana.

Kızlar Ne Diyor 3

• 7 kg ver bnce tam 90 olda öyle başla

0|1
    0|0
    • kick boxda verememmi

• Bak bunları oku

1.Yemek saatlerin düzenli olsun

2.Hergün biraz koş

3.Birde akşam yemeğini 7'den sonra yemek yeme

Bunları yap belki zayıflarsın

• Evet öyle yap

0|0
    0|0
  • Hayır aksine daha kilo alman lazım fitness a gitmelisin yağ kasa çabuk çevriliyor bu şekilde daha hızlı kas elde edebilirsin . Bol bol protein al.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen kick kox u bırakma hoca sana evde çalışman için hareket gösterir zaten, bu iş sabır işidir 3-4 ay gitmekle olmaz

0|1
    0|0
    • Kardeşim amacım kick box değil lise sonum askeri sınava gircem barfiks yapamıyorum bende tanıdık olduğu için konuştum özel bir spor salonunda sadece boxa yazıldım hoca ben yaptırırım sana dedi vücudumuda geliştirmek istiyorum zaten direk vücut geliştirmeye gitsem yapamazmıyım

• yok cok ıyı kıckbox devam et bodye falan bulasma ıc dırencın yane konsdısyonunu calsıtırır kıckbox

0|1
    0|0
    • Amacım box öğrenmek değil zaten hoca tanıdıktı sen boxa yazıl salonda ben sana yaptırırım dedi benim ağustosa kadar zamanım var biraz boxa gidip zayıflasam sonra bodye geçsem hafif kaslı vücudum olsa olurmu birde ilaç alsam

• proteın agırlıklı beslenme programı uygulayabılırsın bak ben spora basladıgımda hem kısaydım hemde tombuldum 1 sınav bıle cekemıyodum bır basladım boks egıtımıne 2 ayda 25x3 sınav set cıakrtıyodum sonra boksta evam ettım vucut fıttı yane takma bu kadar sen antremanları hakkıyla yapmaya calıs

• Eywallah sağolasın benim ağustosa kadar vaktim varya bende 2-3 ay boxa gider zayıflarım sonra birazda vücudumu bodyde şekle sokarım diye düşünmüştüm

• bence vücut geliştirme yerine şınav barfiks mekik antremanlarına devam et ama şınav barfiks antremanlarını çok iyi yap, baştan sağma yapma.

0|0
    0|0
    • 2-3 ay gidip sonra ağustosa kadarda body yapsam nasıl olur hem box öğrenir hemde vücud yaparım azcık

Yükleniyor...