Magazalarda avm lerde peşinize takılan görevli için ne düşünürsünüz.

Bir magazaya giriyorum, amacım sadece yeni gelen ürünleri görmek ve incelemek, ancak kafamda satın alma düşüncesi yok. Ancak, içeri girer girmez güzel bir hatun, ne aramıştınız, ne istiyorsunuz yardım edelim diye yapışıyor. Bu duruma uyuz olan varmı.? Ben sırf bünün için büyük alışveriş merkezlerine gidiyorum. Sonra şöyle bakacaktım diyorsun, bakıyorsun peşinde dolaşıyor, rahatsız oluyorum. Sizleri konu hakkındaki düşünceniz ve ilginç olaylarınız nedir.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu duruma uyuz olan biri de benim.

Mağazaya giriyorum arkamdan kollarını kavuşturmuş asık suratlı kadının biri gelip "buyrun yardımcı olayım" diyor, ey zeka küpü illa bana potansiyel hırsız muamelesi yapacaksan uzaktan izle de bari ben de alışverişimi yapabileyim rahat rahat. Alacağım varsa da almıyorum bir şey.

Çok doluyum bu konuda sayın gizli.

0|0
    0|0
    • İyi bir konuşa deyinmissin, bazen 1 değil 2 kişi bakıyor. Hiçbirşey almayıp çevreye bakınarak gidince, kendimi potansiyel hırsız gibi hissettiriyorlar. Birde, bu kişiler bayan olunca, ensemde nefeslerini hissetmek, parfüm kokularını hissetmek, bakışları rahatsız ediyor. Geneldede bakımlı ve güzel oluyorlar, Olaki yüzlerine söyle bir bakıcak olsan, oda problem. Sır bu yüzden ufak magaza yerine, avm deki büyük magazalara gidiyorum. Kafam rahat oluyor.

Kızlar Ne Diyor 4

• hep başıma gelen şeyler alıştım

0|0
    0|0
  • İnan o mağazaya girdiğimde bir şey alacak olsam, bir Allah'ın görevlisi de ilgilenmez benle.

0|0
    0|0
  • Ben oyle olunca kendimi hirsiz saniyorum.. hatta bir gun gene boyle bir sey oldu. Kiza merak etme bir sey calmayacagim da almayacagimda deyip o magazadan cikmistim.

0|0
    0|0
  • Hic sevmiyorum. Hirsiz muamelesi yapiyor sanki birseyler satmaya çalışıyor yada. Sanki kendi prim alacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• uyuz oluyorum alisveristen sogutuyorlar zaten

sevmem ama onlarin sucu yok o embesil

patronlari yaptiriyor bunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...