Gs liler puan farkını nasıl 1 yapıyor?

yani arenada derbi olucak sonucta buna kesin kazanmış gozuyle bakamazsınız bu puan farkı 1 diyenler fenerbahçe arenada sizi yenerse nasıl cıkıcaksınız sokaga?

Güncellemeler:
taraftarımdan ve kong remden ayrılmadan once şampiyon olucamızı bir fenerbahçe li olarak iddaa ediyorum ayrılmadan once bunu yasıyacagım haksızlıklara karşı buradayız şampiyonluk hakkımız söke söke alırız. link

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• benimde veda etmeme az kaldı kardeşim kesinlikle inanıyoruz bende iddaa ediyorum şampiyon olucaz.

0|1
    0|2
    • taraftar grubun ne kardeşim :)

• aynen öyle helal olsun :)

• teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 7

• top yuvarlaktır herşey olabilir. puan farkını 1 demek için çok erken..

0|1
    0|0
  • Her şey olabilir. Hiçbir şey kesin değil bu noktadan sonra. Yarınki maçı bir izleyip görmek lazım ama önce.

0|3
    0|0
  • avutuyorlar kendilerini ne yapsınlar :)

1|3
    2|4
  • 3 puanlık sistemde her an her şey olabilir

0|2
    0|2
  • Resmen hayal kuruyorsun bundan sonra sence öyle bir ihtimaliniz var mı?

Kafanı kullan.

0|1
    0|1
  • Mancininin Arena'da yenilgisi yok

0|0
    0|0
  • bi fikrim yok ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Fener Arena'da Galatasaray dan fark yiyecek bu kadar eminim o maçtan liderliği Arena'da Fenerden alacağız

1|5
    1|4
    • o maça gelene kadar puan sıralaması yapmak dogru degil siz arenada ilk maçtada oyle diyordunuz neyse iyi eglenceler.

• evet dogru yinede belli olmaz bence arenaya sampiyon bile gelebilir futbol 90 dakika mucadeledir.hem bizim icin hem sizin icin.

• Fenerbahçe, Arena'dan çıkamayacaktır bu kez. kalemize 2 defa gelip 2 gol bulduğunuz o maçın bir benzeri ancak kırk yılda olur.

Puan farkını;

Yarın kazandığınız takdirde 4

Beraberlik halinde 2

Mağlubiyet halinde ise 1 olarak görün derim, Fenerbahçeliler.

Derbilerde fikstür avantajı bizden yana.

0|0
    0|0
    • :) o zaman goruruz cıkıcakmı cıkamıcakmı sadece suanda kadro tahmini yapamayız.

• Şampiyonluk o maçtan geçiyor derim. o maçın morali diğer haftalara da yansır, iki takım için de tabii.

geçelim kayda :)

• oldu gectim kayda :)

• daha sivas macını bıle oynamadık :)

puan farkını 1 yaptılar :)

takılsınlar kafalarına gore sorun degıl :)

2|1
    0|1
  • Şike yaptınız siz nasıl cıkıyosunuz ?

1|2
    2|3
    • tek başına şike yaptıysa aziz yıldırım ben FENERBAHÇE Lİ olmaktan gurur duyuyorum tum haksızlıklara gelsin link

• dostum ben sucsuz demiyorum suclu ya da degil tek basına ceza alması tuhaf

• Tek başına mı şakamısınn bu kadar kişi ne bostan korkuluğu mu :

Aziz Yıldırım, Şekip Mosturoğlu, İlhan Ekşioğlu, Cemil Turan, Tamer Yelkovan, Mehmet Yenice, Mecnun Odyakmaz, Ahmet Çelebi, Bülent Uygun, Ömer Ülkü, Olgun Peker, Coşkun Çalık, Abdullah Eker, Selim Kımıl, Hakan Karaahmet, Abdullah Karakuş, Haldun Şenman, Yusuf Turanlı, Emre Talat Koçak, Sami Dinç, Ali Kıratlı, Abdullah Başak, Bülent İşcen.

• Bu mantık tabiki yanlış fenerin sivası yenme ihtimali yüksek puan kaybetme ihtimalide yüksek 1 puan filan değil fark ama GS baya iyi yolda özellikle içerde..

0|0
    0|0
    • ne kadar iyi olurlarsa olsunlar hic farketmez tum taraftar inanıyor eger orduda yasıyorsan istanbula geldinde kadıköye ugra fener macınada git orda taraftarın nasıl inandını gor suanda tahmin yapmak dogru degil puan farkı acılabılır de kapanabılırde belli olmaz.

• 23 nisandı galiba ya da 19 mayıs küçük yahu kuzenim :) Ama baya önceydi tabi yakın zamanlarda değil

• anladım en iyisini yaptırmıssın yılda bir getir sevinsin :)

• yenebilir normal ama fenerbahçenin 15 maçta puan kaybetmeden devam ediceğine inancım 0

0|2
    1|1
  • galatasaraylıyım ama hiç böyle düşünmemiştim :D senden duydum kardeş

0|1
    0|0
    • :) cogu gs li boyle dusunuyor dostum dusunmeyenlerde var tabi yani ne alaka adamlar oynanmamıs macı oynanmıs yapıyorlar :)

• yok yanlıs anlamam yokya kafama niye takim ben sadece egleniyorum :)

• yarın fb sivasa yeniliyor..

gs-fb yi arenada yeniyor mantığında puan farkı 1 oluyor :)

0|0
    1|2
    • o komik iste oynanmamıs macları oynanmıs yapıyorlar :)

• ne fark ediyor maçlar olmadan şampiyon mu olunuyor?maçlar olmadan 3 puan vey 1 puan alınabiliyormu?maçın olabilitesi daha az biz 1 maç için fb yi yargılarken fb taaa 20 maç öncesi kendini şampiyon ilan ediyor..medyadan banane.

• iyide bu tek fenerbahçe dil türkiye takımın genellerinde diyıorlar evet şampiyon olucaz bende inanıyorum maclar oynanmadan sampiyon olunmaz haklısın da maclarda oynanmadan bir puan olması tuhaf.

• Koyu gsliyim ama mac oynamadan kazanılmıyor 2 sene oınceki macda gs nın sayısız pozisyonu vardı fb 2 şut attı 2 side gol oldu

0|0
    0|0
  • komikler onlar :)

0|0
    0|0
  • 0|1
    1|1
Yükleniyor...