Kick box ve muy thai görüyorum sokakta işe yararmı ??

karşı atak ve savunmak için işe yararmı bu 2 si yeni başladımda tavsiyeleriniz ?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Düzgün çalışan bir beyin de işe yarardı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Elbette yarar

0|0
    0|0
  • Bende simdi kick box yapiyorum artik aksam aksam disari cikmaktan korkmuyorum :D

0|0
    0|0
  • karşındaki silahlı bıçaklı değilse kendini savunmada işe yarar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Öncelikle şunu söylemek isterim , kızlar için uygun bir spo değildir ama acıyı seven bir kız isen ve maçlara çıkak gibi bir derdin yok ise yap derim muay thai sert ve ağır bir spordur.Genelde zayıfların yaptığıı bir spordur onun için taylandlı dövüşçüleri gördüğünde ''bu ne be zap zayıf çita gibi herifler vücut yok'' ama o herif sana bana vurduğu zaman SELÂ OKURLAR arkamızdan. Ben bu spora başlamadan önce bodybuilding yapıyordum ve hala daha yapmaktayım Bende bayadır yapıyorum bu sporu Lisanslı Muay-Thai dövüşçüsüyüm ve 4.5 - 5 senedir bodybuilding ve fitness ile uğraşıyorum istediğin herşeyi spor hakkında, bana sorabilirsin

0|0
    0|0
    • dışarda okul ortamında bilirsiniz niyetim yokta kavga cıkarıyolar serseriler onları dövmekte işe yararmı 1 aydır kick box muy thai yapıyorum

• muay thai yararlı olur ama 1-2 sene eğitim alman lazım ve ayrıca kavga etmek için bu sporlara gidiyorsan hemen bırak.

0|1
    0|0
  • sokak dövüşünün tek kuralı vardır oda dövüşte kural yoktur yani sokak dövüşünde birden fazla kişiyle bile üstüne gelirlerse kurtarmaz ama teke tekte belki işe yarar

0|0
    0|0
  • ben free fight eğitimi alıyorum sokak dövüşünün farklı bir versiyonu .ama muay thai olarak bilinen tayland dövüşü bir uzak doğu sporu dur .yani sokak dövüşüyle pek bir ilgisi yok. kick box u bilemicem .

0|0
    0|0
  • sokak dövüşünde bir işe yaramaz dostum ama kondisyon ve kuvvet kazanırsın =)

0|0
    0|0
  • sokak dövüşüğüyle hiç bişeyi bir tutma.

belki MMA sokak dövüşüyle kıyaslanabilir okadar.

0|0
    0|0
  • önüne gelen serseriden silah çıkarken ne işe yarar sence?

0|0
    0|0
Yükleniyor...