Psikolojim bozuldu, dayanamıyorum. Ne yaparsın böylesini?

1 bucuk yıl kadar bir iliskim oldu zaman zaman kısa surelı ayrılıklar yasandı .. kız arkadasım neyi yapmamasını ıstıyorsam onu yapıyordu en sonunda bu gidip gelmelerden sıkıldım ve ayrıldım sonrasında ogrendım kı benimle birlikteyken yemedigi halt kalmamıs .. ve sonrasında gene geri donmemi istedi yedigi haltları bildigim halde .. 1 bucuk yılın bosa gitmesi nedeniyle ve yaptıklarndan dolayı kendimi alıkoyamadım ve şiddet uyguladım ben vurdukca bana sarıldı gitme tum yaptıklarım icin cok pişmanım birdaha kesinlikle yapmıcam aynı hataları dedı istedigin kadar döv-söv ama gitme dedi ... ne yaparsın arkadas boylesını ? cok sevmıstım ...

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• vurman yanlış :/ ama bazıları da hak ediyor gerçekten.. nasıl daha mutlu olacağına inanıyorsan onu yap.. sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer derler belki gerçekten pişmandır bir daha yapmaz gerçekten seviyordur belki.. ama bir de derler ki bir insan yedisinde neyse yetmişinde de odur. ilk fırsatında aynısını yapmayacağını garanti edebilir mi sana?

yada hepsini boşver.. güvenebilecek misin? yaptıklarını, olanları hatırlamadan durabilecek misin? yüzüne vurmayıp susabilecek misin? ben aklından çıkarabileceğine inanmıyorum.. en ufak çelişkiye düştüğünde acaba diyeceksin her şeyine şüpheyle yaklaşacaksın..

0|0
    0|0
    • ben olayları en ince ayrıntısına kadar anlatsam bu kadarına pes artık dersiniz inanın cok haklıyım neleri göz ardı ettim gene yaptı yapacagını ...şu anyaklasımları cok farklı ama .. hıc sesını cıkartmıyo ne sorarsam anlatıyo birsey soylersem olumlu cewap verip susuyor

• gercekten karmasın bir durum icindeyim psikolojim iyice bozuldu .. hala güvenmek istiyorum ona ama ..kafamdaki soruların da onune gecemiyorum ..şu ansadece deniyorum ipler genelde onun elindeydi artık hic taviz vermiyorum daha sert takılıyorum . . kolay kolay unutulmıcak bir durum ne de olsa ...

• eğer içinde kalacaksa biraz zaman tanı o zaman hem kendine hem ona.. biraz uzaktan gözlemlemeyi dene tavırları davranışları nasıl olacak bak..

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne yaptysa yapti onu dovme .. dovdukten sonra bu iliski yurumezki daha saygi olma li bir iliskide.. bence ayri kal bir kere yapan bidaha yapar .. kizmi yok sanki 1 5 sene bosa gitmesin diosn soncda tekrat aynisini yapsa bir sene sonra tam ayrilcaksnz o bir sene icinde belki baskasiyla mutlu olursn :)

0|0
    0|0
  • Biride çıkıp sen ne manyaksın dememiş. Ne yaparsa yapsın nasıl dövebildin? Gerçek sevgi de bu varmıdır ki!? Git psikolojik destek al.

0|0
    0|0
    • kişiyi en basında kabullenip kız olmadıgını hice saydım onunla oldum ilgiyi alakayı hicbir zaman birakmadım bunu yuzune vurmadım her zaman zamanımızı en guzel sekilde gecirmeye calıstım benimle konustugu zaman icerisinde 5-6 kişiyle yatmıs alın size aptallık işte hani sevgi_? ewet haklısın bunun sonunda benim psikolojik destek almam gerekiyor .. bn hep alttan aldım hep sevdim karsılıgını da aldım ..

• Ya bende aynı şey geldi başıma ben affetim. Sonra noldu biliyormusun o gitti. Bence bu cevap senın ıcın yeterli. (bizimde1,5seneydi)

0|0
    0|0
  • psikolojik destek al

0|0
    0|0
    • ben utanıyorum ya ...

• ben yaptıgım aptallıkları anlatmaya utanıyorum ama

• o kadar kötü durumda olanlar varki senin yaptıklarının da bir sebbebi ve çözümü var kesinlikle garanti ediyorum bambaşka bir insan oluyorsun hiç utanma bunlar seni sen yapan şeyler hatalarımız bizi biz yapar belki bu hatalardan sonra yaklaşımın farklı olur hayat çok şey öğretiyor insana

• barıştınmı bari... bu arada yediği halt neymiş?

0|0
    0|0
    • cok agır seyler anla iste .. kafamı karıstırdı benim ya inanmak istiyorum ama sadce aptallık etmis olucamı dusunuyorum 1 bucuk yılımı yedi napcam bilmyorm ama simdi o rahat bırakmıyor beni

• cok sade bir kişilige bürünüp hal ve hareketlerini takip edicem gayet uzun zamanım var ve o benim ciddiyetimin farkında yogun bir bagımlılık olmayacak zaten gülemiyorum artık o da surat ifademden cewabını alıyo ..

• sen bilirsin ozman ama budurum mutlaka birgün biryerden patlak verecektir emin ol... sen dedn arkamdan neler yapmış bu sefer daha tedbirli olarak yapar ...

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok seviyorsan eğer bununla 1 likte ol. Yaşadıkları cinsel dünyanızı rengarenk eder. Yaşlarınız kaç?

0|0
    0|0
Yükleniyor...