Facebook'ta çok beğeni alanların beğeni almalarının sebebi nedir?

Facebook'ta çok beğeni alanların sırrı nedir :D Çok mu sosyal ya da iyi insan oldukları için?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• önceki facebook hesabımda 350 den aşağı beğeni yoktu bu beğenilerde üyesi çok olan sayfalarımdan gelen kişilerden oluyordu sonra ks de bir kızın tipim nasıl diye sorduğu soruya "sülalende büyük bir günah işlemiş biri mi var Yüce allahı kızdırmış olabilir misin?" diye yazdığım cevaba alınmasından dolayı benim face hesabımı bulup sabaha kadar bu hesabını göremeyeceksin dedi. bende hadi bakalım diyip dalga geçtim aa sabah bir kalktım hesabım yok :( sonra helal olsun dedim tebrik ettim napim. şuan face hesabım o kız kapadığında açtığım hesap ve sayfalarımda artık face profilimi vermiyorum bu yüzden beğenilerim en düşük 10 civarı gerçek arkadaşlarım tarafından olan beğeniler neyse zaten buraya kadar okumazsın yazdıklarımı anlatayım dedim hepsi bu ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• insanların egosunu ne kadar şişirirsen o kadar beğeni alırsın, ya da sana asılan abazaların sayısı ne kadar fazlaysa

0|0
    0|0
  • Anlık beğeni diye bir şey duymadın mı ?

0|0
    0|0
    • asdfghjk o ne?

• bak anlık beğeni yapan kişileri ekliyorlar,bu kişiler sürekli anasayfayı yenilerler yani biri bir durum paylaştığın an ona beğeni verirler,karşışılklı beğeni yani anlaşmalı,google'da ara bulursun

• Ne kadar çok kişiyi beğenirsen karşılıklıdır bu beğenilerde...

0|0
    0|0
  • fazla beğeni almanın yolları;

1- g*tünü başını açıyorsan

2- elin ayağın güzel, tipin ortalamanın çok üstündeyse

3- birilerine menfaatin dokunuyorsa

4- herkesin gönderilerini beğeniyorsan

0|0
    0|0
  • popülarite .

güzel/yakışıklı biraz da sosyal olunca her fotoğrafa yüzlerce beğeni geliyor ...

0|0
    0|0
  • çıplak oldukları için bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...