Hakkımda o ne düşünüyor acaba ?

Müziğin sonunda benim ne demek istediğimi anlamaya çalıştığını söylemişti kafamı karıştırdığını söylemiş kaçmıştım odasından peşimden gelmişti bakmıştı ardımdan. Sonraları evlilik

cüzdanının fotokobısini çektirdi. başında tabi ki çok uyuz olurdum ona. Daha sonra yardımlaşması üzerine çok iyi arkadaş olduk. Kahvaltıları birlikte yaptık sabahları. Bir gün facebook'tan cesaret edip ekledim yine çoçukca olacak belki ama selami şahinin şarkılarından Seninle başım dertte parçasına yorum attı ilk günden Gargamele mi bu parça diye. Akşam saati eşi falan olur yanında diye kim diye soramadım ama zarfladığından emındım. Sonra ertesi gün yorumuna çok güldüğümü söyledim gargamel kim olduğunu düşündün diye sordu. Bende gözlerine diktim gözlerimi Sen olduğunu düşündüm dedim. Pat kalkıp gitti. Gün içerisinde diğer müdür yardımcısının yanında M... bir şeyler seziyorum umarım sezgilerim doğru değildir dedi. aynı gün bir yerde uyardım herkes herşeyi bilmek zorunda değil diye. Haklısın cevabını verdi O zaman sezgilerim doğru mu dedi Ben de DOĞRU DEDİM. Sonrası bir kaç gün yüzüne bakamadım ve konuyu hiç açmadım. Ama bilsin istedim öğrenmeyi çok istediği için hepsi bu. Facebookta eşi ile olan resmini yayınladı aynı sn. kaldırdı. başka bir fotoğraf koydu iş arkadaşım ile kıskandırmaya çalıştı ben yine tepki vermedim. Duygularım ile dalga geçmeye başladı. Uzak durmaya çalıştım Yeter bu kadar trip SEN SÖYLEDİN Dedi. Ortada söylenmiş bir söz yoktu ki. Bir başka müdür yardımcısının yanında kalkıp gitmek zorunda kaldım başımı öne eğdim. Sevimsiz diye hitap ettiğim için ortamda kalbimi kırdı. Çok tuaf adamsın demiştim bir başkasının yanında Neden böyle birşey söylediğimi sordu özel bir yere çağırıp başkalarının yanında böyle şeyler söyleme biz bizeyken söyle dedi. Marifetli olup olmadığıma kadar sordu. Kendime çiçek göndermeye kadar gitti iş. Of of sabrınız için şimdiden teşekkür ederim.Ben de o günden sonra soğuk davranıyorum ama o dikkat çekmek için elinden geleni yapıyor.Siz söyleyin daha ne yapayım ? O benim bu davranışlarım hakkında ne düşünüyor ?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• neden kendini gizledin bir anda

0|0
    0|0
    • Genelde hep aynı sorunun cevabını arıyorum. Bunu da bazı üyeler biliyor ve yine mi o diyorlar.

• çok uzun olmus bunun tamamını okuyacaklarını zannetmem.ben de yarısını okudum sonra sıkıldım

• Evli kişiler konusunda fikrim her zaman sabit milletin yuvasını yıkmayın be kardeşim.

0|0
    0|0
    • Hissediyorum onu istemiyorum. Bilsin istedim yaşanması gerekiyorsa yaşanır. Milletin yuvasını yıkmıyorsun o kadar da uzun boylu değil.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...